Haier Multidoor 7 HTF-610DM7 – pojemna lodówka dla całej rodziny

Zbliżająca się wielkimi krokami Wielkanoc sprawia, że w przeciągu najbliższych kilkunastu dni coraz częściej będziemy zaglądać do supermarketów, by dobrze przygotować się do tych niezwykłych dni. W końcu musimy zadbać o odpowiednie zaopatrzenie nie tylko w kwestii wielkanocnych śniadań, ale i by godnie przyjąć chętnie odwiedzających nas w tym czasie gości. Pomoże nam w tym lodówka Haier Multidoor 7 HTF-610DM7.

fot. Haier

Wygodne i bezpieczne przechowywanie produktów!

Lodówki Haier z serii Multidoor charakteryzują się dużą pojemnością. Stworzone zostały w taki sposób, by przechowywanie żywności było komfortowe i bezpieczne. Często zdarza się, że niektóre produkty niezbędne do przygotowania świątecznych potraw kupujemy wcześniej. Prezentowana lodówka Haier, dzięki pojemnej zamrażarce pozwoli nam na wygodne przechowanie dużej ich ilości w taki sposób, by nie traciły swoich wartości odżywczych.

Jeśli natomiast potrzebna będzie większa ilość miejsca w chłodziarce, to Haier Multidoor 7 HTF-610DM7 umożliwia nam skorzystanie ze specjalnej strefy Switch Zone, w której możliwe jest dostosowanie poziomu chłodzenia według własnych, aktualnych preferencji. Temperatura może być tutaj regulowana w przedziale od -20°C do +5°C abyśmy mogli dopasować ją do swoich wymagań i uzyskać dodatkową, potrzebną przestrzeń.

Lodówka Haier Multidoor 7 HTF-610DM7 oferuje nam także inne, bardzo przydatne strefy. Przykładowo Moisture Zone odpowiednio zadba o nasze warzywa i owoce dzięki temu, że wilgotność w jej przypadku utrzymywana jest na poziomie 90%. Nabiał, mięso i ryby idealne miejsce znajdą w strefie Dry Zone, w której poziom wilgotności utrzymywany jest na poziomie poniżej 45%.

Lodówka Haier wyposażona została także w innowacyjną technologię ABT®, która wykorzystuje światło ultrafioletowe by chronić nasze produkty przed bakteriami. Zapobiega to powstawaniu zanieczyszczeń i eliminuje zarazki z wnętrza lodówki oraz z pożywienia. Produkty dłużej pozostają świeże! Technologie Total No Frost oraz Fresher Techs sprawiają, że we wnętrzu urządzenia nie będzie szronu oraz nie będą się mieszać zapachy przechowywanych produktów spożywczych. Osłona Fresher Shield nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki podczas ciągłego procesu odszraniania, co chroni zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii.

Czytaj też: Piekarnik Haier I-Touch Series 4 – inteligentny dom zaczyna się w kuchni

Jak widać, lodówka Haier Multidoor 7 HTF-610DM7 może bardzo szybko stać się niezastąpionym elementem naszej kuchni i kompanem, które zadba nie tylko o to, by zakupione produkty długo pozostawały świeże. To urządzenie chroni też nasze zdrowie! A czy Ty masz już swoją lodówkę Haier Multidoor 7 HTF-610DM7?

Grafika tytułowa: Haier