TOP 5 – słuchawki TWS do 300 złotych – luty 2022

Coraz częściej porzucamy tradycyjne słuchawki na rzecz tych łączących się z naszymi urządzeniami bezprzewodowo. Po części wymusili na nas to sami producenci smartfonów coraz częściej rezygnujący z serwowania nam w swoich produktach złącza mini-jack. Słuchawki Bluetooth są jednak także po prostu wygodniejsze w użytkowaniu. Dlatego też mamy dzisiaj dla Was zestawienie TOP 5 słuchawek TWS (true wireless) w cenie do 300 zł.

Rozsądny stosunek ceny do jakości

Już na samym początku powinniśmy założyć, że słuchawki Bluetooth w cenie do 300 złotych nie zaoferują nam tak rozbudowanych funkcji oraz doznań słuchowych, jak sprzęt z wyższej półki. W tym segmencie powinniśmy już jednak znaleźć takie urządzenia, które pozwolą nam na komfortowe prowadzenie rozmów oraz konsumpcję multimediów na zadowalającym poziomie. Będzie to sprzęt od znanych producentów gwarantujący nam dostęp do najwyższej klasy rozwiązań oraz – niejednokrotnie – bardzo ciekawych funkcji. Sprawdźmy więc, które słuchawki TWS są warte uwagi w tym segmencie cenowym.

Sony WF-C500

Pierwsze słuchawki w naszym zestawieniu to produkt Sony. Po japońskim koncernie możemy się spodziewać sprzętu o wysokiej jakości wykonania. Ich konstrukcja jest komfortowa, dzięki czemu bez problemów możemy pracować z nimi przez cały dzień. Słuchawki Sony WF-C500 wyposażono w technologię Digital Sound Enhancement Engine. Dzięki niej dźwięk odtwarzany na słuchawkach ma brzmieć bardziej autentycznie. Dodatkowo możemy jego jakość regulować za pośrednictwem korektora graficznego dostępnego w aplikacji Sony – Headphones Connect. Wbudowana bateria prawdziwie bezprzewodowych słuchawek Sony WF-C500 wystarcza nawet na 10 godzin użytkowania akcesorium. Etui z funkcją ładowania zapewni nam natomiast kolejne 10 godzin pracy. Za taki sprzęt trzeba zapłacić 299 złotych.

OPPO Enco Air

Kolejny produkt w naszym zestawieniu to słuchawki od OPPO. Charakteryzuje je eleganckie wzornictwo oraz ergonomiczny kształt. Według producenta mają zapewniać nam najwyższą jakość przetwarzanego dźwięku, co zostało potwierdzone certyfikatem TÜV Rheinland. Ponadto w owej kwestii możemy liczyć na wsparcie algorytmu dźwięku opartego na Deep Neural Network. Doświadczenia słuchowe możemy personalizować za pośrednictwem apki HeyMelody. Po naładowaniu do pełna możemy słuchać muzyki przez 4 godziny lub rozmawiać przez 2,5 godziny. Akumulator wbudowany w futerał pozwala na dodatkowe doładowanie słuchawek 5 razy. Za OPPO Enco Air trzeba zapłacić 299 złotych.

Huawei Freebuds 4i

Huawei Freebuds 4i to kolejne świetne słuchawki w naszym zestawieniu. Trafiły do niego ze względu na aktualną ciekawą promocję, dzięki której możecie je kupić w cenie obniżonej z 349 złotych do kwoty 279 złotych. Za takie pieniądze oferują nam naprawdę wiele. Wystarczy wspomnieć o ANC, czy trybie Awarness, dzięki któremu lepiej usłyszymy nasze otoczenie. Dzięki wydajnej baterii możemy korzystać z słuchawek do 10 godzin między ładowaniami. Etui natomiast wydłuża ich czas pracy o dodatkowe 22 godziny. Jeśli szukacie naprawdę niezłych słuchawek TWS, to korzystajcie z promocji, póki to możliwe.

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro

Czytaj też: Redmi Buds 3 Pro – bardzo dobry dźwięk, ciekawy design, przystępna cena

Zaawansowane słuchawki od Xiaomi mieliśmy już okazję dla Was testować. Zapewniają użytkownikom wysoką jakość odtwarzanego dźwięku. Wykorzystują między innymi technologię podwójnej aktywnej redukcji szumów z mikrofonem zwrotnym i mikrofonem typu feed-forward. Oprócz redukcji szumów mamy także tryb przezroczystości, którego zadaniem jest wzmacnianie dźwięków otoczenia. Prezentowane słuchawki mogą pracować do 6 godzin na jednym ładowaniu. Przy wykorzystaniu etui ładującego, słuchawki mogą pracować do 28 godzin. Ciekawostką jest funkcja ładowania indukcyjnego etui. Za zestaw trzeba zapłacić 299 złotych.

Jabra Elite 2

Jabra Elite 2 to opłacalne w zakupie słuchawki od duńskiego producenta. Nabywcom oferują zadowalającą jakość odtwarzanego dźwięku oraz pasywną redukcję szumów. Dwa 6-milimetrowe głośniki gwarantują głębokie, mocne basy. Ponadto możemy skorzystać z aplikacji Jabra Sound+ i wbudowanego w nią korektora graficznego, by dostosować ustawienia dźwięku do swoich potrzeb. Wydajne akumulatorki wbudowane w słuchawki pozwalają nawet na 7 godzin pracy. Etui ładujące może wydłużyć ten czas nawet do 21 godzin. Za produkt Jabry trzeba zapłacić 249 złotych.

A z jakich słuchawek Wy korzystacie na co dzień?