Haier gra dalej z WOŚP!

Co prawda kolejny finał WOŚP już za nami, jednak nie oznacza to, że dla Orkiestry nadal nie można zrobić czegoś dobrego. Haier gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w duchu przyjaźni, rock&rolla i pomocy dzieciakom. Warto byśmy pamiętali, że do 14 lutego trwają jeszcze licytacje na internetowych aukcjach, z których dochód wesprze Orkiestrę. Zakupić możecie między innymi lodówkę, która powstała w ramach artystycznej kolaboracji marki Haier i nietuzinkowej artystki Duśki ZUO Wacławik!

Kup niesamowitą lodówkę i pomóż dzieciakom!

Lodówka Haier HB26FSNAAA wystawiona na aukcji została pomalowana w stylu street art i znakomicie wkomponuje się w kuchenne wnętrze zarówno w domu jak i w firmie. Zwycięzca licytacji zyska nie tylko dożywotnio działającą lodówkę, ale i wesprze fundację Jurka Owsiaka, która w tych roku gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Sprzęt będący przedmiotem licytacji to nowoczesna lodówka w rozmiarze XXL. Oferuje dostęp do wielu ciekawych i przydatnych technologii, pozwalających podtrzymać świeżość naszych produktów i potraw. Wystarczy wspomnieć o takich rozwiązaniach, jak technologia Fresher Techs pozwalająca na dłuższe zachowanie świeżości i smaku produktów.

Ze względu na sytuację sanitarną, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo konsumentów Haier zaimplementował w lodówce system antybakteryjny ABT, który redukuje ilość bakterii w powietrzu przepływającym w lodówce, zachowując smaki żywności i wydłużając czas jej przechowywania. Wykorzystuje on światło ultrafioletowe do aktywacji reakcji fotokatalizy, która drastycznie ogranicza namnażanie się bakterii w powietrzu, usuwając przy tym do 99,9% bakterii. Uwagę przykuwa także szuflada My Zone, która pozwala dostosować temperaturę do swoich potrzeb w zakresie od -3°C do 5°C. Dzięki temu dostosujecie warunki przechowywania do potrzeb produktów umieszczonych w tej szufladzie.

Czytaj też: Helikoptery wygenerują prąd na Marsie?

Charytatywną aukcję WOŚP i firmy Haier znajdziecie TUTAJ. Mamy nadzieję, że wyjątkowa lodówka Haier HB26FSNAAA zostanie wylicytowana za słuszną kwotę. W końcu warto pomagać, prawda? A pomoc potrzebującym dzieciom zawsze daje nam podwójną radość i satysfakcje z wykonania naprawdę dobrego uczynku!