TOP 5 – mikrofony dla graczy do 200 złotych – marzec 2022

Gracze spędzający dużo czasu przy grach on-line lub streamujący rozgrywkę w sieci doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jednym z kluczowych akcesoriów niezbędnych im na co dzień jest dobry mikrofon. Na rynku mamy mnóstwo tego typu urządzeń dostępnych w różnych przedziałach cenowych. My dziś weźmiemy na celownik jeden z najbardziej przystępnych – do 200 złotych. Czy w tej cenie można kupić dobry mikrofon, który sprawdzi się na co dzień?

Mikrofony dla graczy do 200 złotych – wybór jest szeroki!

Na co możemy liczyć, decydując się na zakup niedrogiego mikrofonu dla graczy? Przede wszystkim powinniśmy oczekiwać co najmniej zadowalającej jakości dźwięku, który będzie za jego pośrednictwem rejestrowany. Dodatkowo, taki mikrofon powinien być łatwy w instalacji oraz zapewniać możliwość wygodnego umieszczenia na biurku, czy to poprzez dedykowany statyw, czy też uchwyt przykręcany do blatu. Poniżej przedstawiamy pięć interesujących propozycji mikrofonów w cenie do 200 złotych.

Czytaj też: TOP 5 – myszy przewodowe dla graczy do 150 złotych

Mozos MKIT-700PRO V2

Mozos MKIT-700PRO V2 to pierwsza z propozycji w naszym zestawieniu. To mikrofon przewodowy kardioidalny, który z komputerem łączy się za pośrednictwem gniazda USB. Charakteryzują go: impedancja 680 Om, poziom ciśnienia akustycznego 125 dB oraz czułość na poziomie -42 dB. Warto wspomnieć, że mamy do czynienia z mikrofonem typu plug-and-play, który jest bardzo prosty w obsłudze. W zestawie z urządzeniem otrzymujemy kabel USB, filtr pop, gąbkę mikrofonową, uchwyt biurkowy i koszyk studyjny. Pod względem wizualnym mikrofon prezentuje się naprawdę okazale. Jego cena to 199 złotych.

Fifine K669B

Fifine K669B to kolejny z mikrofonów w naszym zestawieniu. Tym razem jednak – montowany na statywie. To mikrofon przewodowy kardioidalny, który z naszymi urządzeniami łączy się za pośrednictwem gniazda USB. Producent deklaruje pełną zgodność z systemami Windows, macOS oraz z PlayStation. Czułość prezentowanego sprzętu to -34 dB. Jest ona regulowana. Mamy do czynienia z mikrofonem typu plug-and-play, który jest bardzo prosty w instalacji. Podłączasz go do gniazda USB i gotowe! Zestaw sprzedażowy jest bardzo skromny – oprócz mikrofonu zawiera stojak oraz kabel USB. Cena to 139 złotych.

SpeedLink AUDIS PRO

SpeedLink AUDIS PRO to urządzenie na statywie, który spełni wymagania większości użytkowników. To mikrofon przewodowy kardioidalny korzystający ze złącza USB. Charakteryzują go: impedancja 1200 Om oraz poziom ciśnienia akustycznego 110 dB. Warto wspomnieć o tym, że prezentowany mikrofon wyposażony został w system tłumiący drgania oraz w funkcję redukcji szumów otoczenia. Jest to oczywiście sprzęt typu plug-and-play. W zestawie z urządzeniem otrzymujemy kabel USB, filtr pop, gąbkę mikrofonową oraz statyw. Prezentowane urządzenie charakteryzuje nowoczesne wzornictwo. Jego cena to 199 złotych.

MAONO AU-PM461 TR

MAONO AU-PM461 TR to jedno z tańszych urządzeń w naszym zestawieniu. To mikrofon przewodowy kardioidalny, który z naszymi urządzeniami łączy się za pośrednictwem gniazda USB. Poziom ciśnienia akustycznego w przypadku prezentowanego sprzętu wynosi 93,5 dB. Mamy do czynienia z mikrofonem typu plug-and-play, który jest bardzo prosty w instalacji. Zestaw sprzedażowy jest – jak na tą półkę cenową – dość rozsądny. Razem z mikrofonem otrzymujemy bowiem kabel USB, gąbkę mikrofonową, uchwyt do montażu na statywie oraz sam statyw. Cena takiego zestawu to rozsądne 129,99 złotych.

KRUX EDIS 1000

KRUX EDIS 1000 to ostatnia propozycja w naszym zestawieniu. To mikrofon przewodowy kardioidalny, który z komputerem łączy się za pośrednictwem gniazda USB. Charakteryzuje go poziom ciśnienia akustycznego 130 dB. Warto wspomnieć, że mamy do czynienia z mikrofonem na wysięgniku typu plug-and-play, który jest bardzo prosty w obsłudze. W zestawie z urządzeniem otrzymujemy kabel USB, filtr pop, uchwyt antywstrząsowy, klips do kabla oraz regulowane ramię. Urządzenie przytwierdza się do blatu biurka, co nie zawsze jest rozwiązaniem poręcznym. Za tak zaprojektowane akcesorium trzeba zapłacić 149 złotych.

Czytaj też: TOP 5 – ciekawe tablety do 1000 złotych

Dajcie koniecznie znać z jakiego mikrofonu Wy korzystacie na co dzień. Czy to ważne dla Was akcesorium? Zapraszamy Was do dyskusji w komentarzach!