Stellantis prezentuje nowego, w pełni elektrycznego Jeepa Wagoneera S

Marka Jeep kontynuuje swoją niezwykłą podróż przez historię, przenosząc legendarnego Jeep Wagoneera z 1963 roku do ery elektryfikacji. Nowy Jeep Wagoneer S, pierwszy w pełni elektryczny SUV marki, jest już na horyzoncie, a firma zdradza pierwsze szczegóły, zanurzając nas w nowoczesnym wnętrzu tego pojazdu.

fot. Stellantis

Luksus i sportowe osiągi

Zbudowany na innowacyjnej platformie STLA-Large dedykowanej pojazdom elektrycznym, Jeep Wagoneer S zapewnia wyjątkowe osiągi. Jego wnętrze, łączące zaawansowane technologie z rzemieślniczymi detalami, obiecuje niezapomniane przeżycia. Oparte na kultowym modelu z 1963 roku, wnętrze pojazdu oferuje centrum sterowania z systemem Selec-Terrain, dynamicznym oświetleniem ambientowym, dwuszybowym panoramicznym dachem i wyjątkowym systemem audio McIntosh z 19 głośnikami.

fot. Stellantis

Luksus i innowacje spotykają się w elektrycznym Wagoneerze S, tworząc pojazd, który łączy historię marki z nowoczesnym podejściem do ekologii. Wszystko to sprawia, że Jeep Wagoneer S obiecuje być ikoną w dziedzinie luksusowych, elektrycznych SUV-ów. Czekamy z niecierpliwością na dalsze informacje i datę premiery tego fascynującego pojazdu.

Czytaj też: Stellantis przedstawia platformę BEV STLA Large oferującą zasięg 800 km!

Grafika tytułowa: Stellantis