Zmywarki Miele Generacji 7000 – wydajność i oszczędność w Twoim domu!

Na tegorocznych targach IFA 2023 światło dzienne ujrzały udoskonalone modele zmywarek Miele Generacji 7000, które już od premiery w 2018 roku zdobyły uznanie jako jedne z najbardziej zrównoważonych urządzeń na rynku. Nowości prezentowane na targach skupiają się na zwiększeniu efektywności zmywania oraz skróceniu czasu pracy, jednocześnie utrzymując niskie zużycie energii elektrycznej i wody w porównaniu z konwencjonalnymi urządzeniami.

Nowoczesne i trwałe zmywarki Miele

Odzwierciedlając założenia klasy A w zakresie efektywności energetycznej, niemal wszystkie modele Miele Generacji 7000 utrzymują czas pracy poniżej czterech godzin w programie Eco. Jednak dla tych, którzy rzadko wybierają ten program z powodu specjalnych wymagań dotyczących zabrudzenia naczyń, pojawiły się nowe, oszczędzające zasoby opcje.

Program ComfortWash (45°C) umożliwia delikatne czyszczenie lekko zabrudzonych sztućców i naczyń, zapewniając jednocześnie ochronę delikatnych szklanych elementów. Wybierając ComfortWash+ (55°C) do trudniejszych zabrudzeń, użytkownicy mogą cieszyć się zrównoważoną alternatywą dla klasycznego programu intensywnego (75°C). Szczególną uwagę zwraca program PowerWash (60°C) o zwiększonej wydajności, oferujący czas pracy zaledwie 1,5 godziny, z opcją skrócenia do mniej niż jednej godziny dzięki funkcji Extra Quick.

Wprowadzenie rozwiązania StrawClean to nowość, która umożliwia skuteczne umycie wielorazowych słomek w dolnym koszu. Dodatkowo, nowe uchwyty na butelki wielokrotnego użytku oraz miejsce na drobne przedmioty w dolnym koszu sprawiają, że zmywanie staje się jeszcze bardziej praktyczne.

Rozwijając koncepcję zrównoważonego podejścia, zmywarki Miele oferują funkcję EcoFeedback, podając przewidywane zużycie wody i energii po wybraniu programu. Aplikacja Miele dostarcza pełnej przejrzystości, porównując wartości używanych programów, wyświetlając rzeczywiste poziomy zużycia i udzielając dodatkowych wskazówek ekologicznych.

Dodatkowo, funkcje jak AutoStart pozwalają na zaprogramowanie zmywarki do pracy o ustalonej porze, wykorzystując energię zgromadzoną wcześniej, co jest szczególnie korzystne dla instalacji zasilanych energią słoneczną. Podłączenie do źródła ciepłej wody o temperaturze do 60°C pozwala zaoszczędzić do 35% energii w programie Mix.

Warto również podkreślić przyjazne dla środowiska funkcje, takie jak system AutoDos z PowerDisk, automatycznie dostosowujący ilość detergentu do wybranego programu, co pozwala jeszcze bardziej zminimalizować negatywny wpływ na środowisko.

Zmywarki Generacji 7000 wychodzą naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, łącząc doskonałą efektywność z dbałością o naturę.

Czytaj też: 5 niestandardowych porad – gdzie, jak najlepiej i jak najtaniej kupić sprzęt AGD?

Grafika tytułowa: Miele