Wiosenne nowości od Nespresso!

Zbliżająca się wiosna to idealny czas na celebrację poranków i delektowanie się smakami nowej pory roku. Nespresso wprowadza niezwykłe kawy, które doskonale komponują się z zarówno słodkimi, jak i słonymi śniadaniami, dodając im wyjątkowej kawowej nuty.

Niesamowite smaki wiosny

Świat kawy stale się rozwija, oferując coraz to nowsze i bardziej innowacyjne produkty, które nie tylko kuszą smakiem, ale również dostarczają funkcjonalnych korzyści dla zdrowia i samopoczucia. W tę nieustającą podróż nowoczesnych kawowych doznań wprowadza nas Nespresso, prezentując swoją najnowszą propozycję – kawę Vivida z witaminą B12. Ta innowacyjna kawa to więcej niż tylko rytuał porannej pobudki – zawarta w niej witamina, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, a już jedna filiżanka zapewnia 32% jej zalecanej dziennej dawki. Kawa Vivida to harmonijna kompozycja Arabik z Ameryki Łacińskiej, głównie z Brazylii i Gwatemali, bogata w łagodne nuty zbożowe i miodową słodycz. Doskonale smakuje jako czarna kawa, ale dodatek mleka otwiera zupełnie nowe możliwości, wzmacniając jej biszkoptowe nuty i dodając delikatności i wyjątkowej słodyczy.

Kolekcja kaw funkcjonalnych KAWA+ to nie tylko kawa — to prawdziwy zastrzyk energii i dobrej kondycji. Kawa Ginseng Delight, inspirowana długoletnim fenomenem żeń-szenia Panax, oferuje chwilę wytchnienia w tempie codzienności, łącząc w sobie delikatne nuty jasno palonej arabiki z Ameryki Łacińskiej z domieszką ugandyjskiej robusty. Natomiast kapsułki kawy Vertuo Melozio Go i Stormio Go zawierają o 20% więcej kofeiny niż ich klasyczne odpowiedniki, zapewniając intensywny pobudzający efekt, który postawi nawet najtrudniejszy poranek na nogi.

Nespresso wprowadza również do swojej kolekcji sezonową, limitowaną kawę Maple Pecan. Ta aromatyczna nowość nie tylko rozbudzi twoje zmysły, ale także podkręci smak nadchodzącej wiosny. Kawa Maple Pecan to prawdziwy rarytas, który rozpieszcza zmysły nie tylko aromatem, ale także wyjątkowym smakiem. Jej charakterystyczny smak syropu klonowego i chrupiących orzechów pekan tworzy harmonijną kompozycję. Palone ziarna, pochodzące z Ameryki Łacińskiej i Afryki, są starannie dobrane, aby uzyskać wyjątkowy profil smakowy. Ziarna z Ameryki Łacińskiej są palone średnio ciemno, co nadaje kawie delikatną słodycz, idealnie komponującą się z nutami klonu i orzechów. Natomiast ziarna z Afryki, palone nieco dłużej, dodają kawie aksamitnej konsystencji i głębi smaku, a kawa w połączeniu z mlekiem nabiera dodatkowej głębi i kremowości. Kawa Maple Pecan to także część kolekcji Barista Creations, która oferuje niezliczone możliwości odkrywania kawy na nowo. Dzięki różnorodności smaków, stopniu wypalenia ziaren i bogactwu aromat.

Czytaj też: Świąteczne smaki w ofercie Nespresso

Grafika tytułowa: Nespresso