Świąteczne smaki w ofercie Nespresso

Nespresso przenosi smakoszy kawy w magiczną krainę świątecznych aromatów i wyjątkowego designu. Zgodnie z tradycją, marka prezentuje wyjątkową kolekcję, której inspiracją stały się ośnieżone szczyty Alp. W tym sezonie świątecznym miłośnicy kawy będą mieli okazję cieszyć się niepowtarzalnymi smakami, a także odkryć stylowe akcesoria idealne na prezenty.

Atmosfera świąt wyrażona pysznym napojem

Najnowsza oferta Nespresso to prawdziwa podróż po zimowych smakach. Festive Black Double Espresso, nasycona drzewnymi aromatami i słodkimi przyprawami, rozpoczyna kawową przygodę. Natomiast Frosted Caramel Nuts to połączenie słodyczy karmelu z delikatnością migdałów, idealne na relaksujące chwile. Seasonal Delight Spices, inspirowana grzanym winem, zachwyca korzennymi aromatami cynamonu, goździków i ciasta korzennego.

Nespresso nie zapomina także o świątecznych prezentach. Kubek Festive Coffee Mug z najwyższej jakości porcelany to elegancki dodatek do kawowego rytuału. Kubek Termiczny Nomad sprawi, że ulubiony smak kawy będzie towarzyszył podczas zimowych podróży. A dla prawdziwych entuzjastów, ekspres Vertuo Creatista umożliwiający przygotowanie kaw mlecznych w domu.

W tym roku Nespresso nawiązało również współpracę z luksusową marką odzieży Fusalp, tworząc kolekcję inspirowaną ośnieżonymi Alpami. Elegancki design i charakterystyczny diamentowy wzór marki Fusalp doskonale łączą się z esencją Nespresso.

Marka, zatroskana o środowisko, dba o zrównoważony rozwój. Nespresso to certyfikowana firma B Corp, a aluminium, z którego wykonane są kapsułki, może być wielokrotnie poddane recyklingowi. Program recyklingu obejmuje zarówno kapsułki, jak i samą kawę, dając konsumentom łatwy dostęp do procesu recyklingu.

Nowa oferta Nespresso to nie tylko kawa, to wyjątkowy sposób na celebrowanie świąt w alpejskim stylu. Kolekcję można znaleźć na stronie internetowej i w butikach Nespresso, gdzie każdy miłośnik kawy znajdzie coś dla siebie i dla najbliższych.

Czytaj też: Niezapomniany smak lata z Nespresso!

Grafika tytułowa: Nespresso