Sonos Roam 2 już w sprzedaży. Nowa era przenośnych głośników?

Sonos wprowadza na rynek Roam 2, odświeżoną wersję swojego popularnego, przenośnego głośnika Roam. Nowy model łączy w sobie kompaktowy design z mocnym brzmieniem, dostarczając bogaty, szczegółowy dźwięk oraz głębokie basy, które zadowolą nawet najbardziej wymagających melomanów. Roam 2 to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną przenośnego głośnika o jakości dźwięku charakterystycznej dla większych urządzeń.

fot. Sonos

Kompaktowy, poręczny, potężny!

Odświeżony design i interfejs użytkownika to kolejne atuty Roam 2. Nowy model charakteryzuje się eleganckim, monochromatycznym logo oraz dyskretnymi przyciskami zasilania i Bluetooth, co nadaje mu nowoczesny wygląd. Dodatkowo, błyskawiczna konfiguracja sprawia, że już po wyjęciu z pudełka można go łatwo podłączyć do urządzenia mobilnego przez Bluetooth i cieszyć się muzyką w podróży. W domu, po konfiguracji z Wi-Fi, Roam 2 może zostać zintegrowany z resztą systemu Sonos, oferując użytkownikom jeszcze większą elastyczność.

Głośnik Sonos Roam 2 został zaprojektowany z myślą o trwałości i wytrzymałości. Jest pyłoszczelny i w pełni wodoodporny, co potwierdza certyfikat IP67. Dzięki temu idealnie nadaje się do użytku zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Roam 2 zapewnia do 10 godzin ciągłego odtwarzania na jednym ładowaniu, a funkcja Automatic Trueplay dostosowuje dźwięk w zależności od otoczenia, zapewniając najlepsze wrażenia słuchowe. Nowy głośnik dostępny jest w pięciu kolorach: Olive, Sunset, Wave, Black i White, dzięki czemu każdy użytkownik znajdzie model odpowiadający jego gustowi. Cena to 849 złotych.

Czytaj też: Pierwsze słuchawki od Sonos oficjalnie!

Grafika tytułowa: Sonos