AOC wprowadza nowy model monitora Q27B3CF2 w serii B3

Marka AOC poszerza swoją ofertę monitorów z serii B3 o nowy model Q27B3CF2. Jest to 27-calowy wyświetlacz Quad HD, który został zaprojektowany z myślą o pracy biurowej. Podobnie jak inne monitory z tej linii, nowy model wyposażono w matrycę IPS o odświeżaniu 100 Hz, co zapewnia płynność obrazu i poprawia komfort codziennej pracy. Dodatkowym atutem monitora jest obecność portu USB-C, który umożliwia przesyłanie obrazu oraz ładowanie urządzeń z mocą do 65 W.

fot. AOC

Wysoka ostrość i responsywność

AOC Q27B3CF2 wyróżnia się rozdzielczością 2560 x 1440 px, co daje większą ostrość obrazu w porównaniu do modeli Full HD. W porównaniu do 24-calowych modeli z serii B3, takich jak 24B3CF2 i 24B3CA2, oraz 27-calowych 27B3CF2 i 27B3CA2, nowy monitor oferuje wyższą jakość obrazu i większą przestrzeń roboczą. Odświeżanie na poziomie 100 Hz jest bardziej zaawansowane niż standardowe 60 Hz lub 75 Hz, co przekłada się na płynniejsze wrażenia z użytkowania. Dodatkowo, monitor posiada czas reakcji matrycy wynoszący 1 ms MPRT oraz obsługuje technologię Adaptive-Sync, co czyni go także odpowiednim do gier.

Monitor AOC Q27B3CF2 został wyposażony w głośniki oraz dwuportowy koncentrator USB, a także umożliwia regulację wysokości i pochylenia ekranu, co zwiększa wygodę użytkowania. Port USB-C wbudowany w monitor pozwala na jednoczesne ładowanie laptopa (Power Delivery 65 W) i przesyłanie obrazu (DisplayPort Alt Mode). Dzięki temu użytkownicy mogą łatwo podłączyć swoje urządzenia za pomocą jednego kabla, co upraszcza konfigurację stanowiska pracy. Monitor jest również dostarczany w ekologicznym opakowaniu, które nie zawiera plastiku ani styropianu. AOC Q27B3CF2 będzie dostępny w sprzedaży pod koniec maja, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 1 061 PLN.

Czytaj też:

Grafika tytułowa: AOC