Samsung rozszerza ofertę telewizorów Micro LED do pięciu modeli

Telewizory Micro LED zyskują na popularności w Polsce, oferując niezrównane wrażenia wizualne i najwyższą jakość obrazu. Po roku od debiutu pierwszego modelu, firma Samsung rozszerza swoją ofertę o nowe rozmiary ekranów, stając się prawdziwym magnesem dla koneserów luksusu. Nowe rozmiary korespondują z różnymi oczekiwaniami klientów, a ceny, wahające się od 399 999 do 675 000 złotych, odzwierciedlają ich luksusową naturę.

Ważne nowości w ofercie Samsunga

Technologia Micro LED wykorzystuje diody LED o rozmiarze zaledwie 100 ㎛, co pozwala na osiągnięcie niespotykanej wcześniej głębi kolorów i kontrastu. Każdy piksel składa się z trzech diod RGB, co gwarantuje pełne, naturalne barwy. Dodatkowo, dzięki Designowi Monolitu, ramki są niewidoczne, co sprawia, że obraz wydaje się zawieszony w powietrzu, co jest niemalże magiczne.

Jakość obrazu Telewizorów Micro LED to nie tylko kwestia wizualna – diody tego typu są wolne od efektu wypalenia, co gwarantuje niezmienną jakość przez blisko 100 000 godzin użytkowania, co w praktyce oznacza prawie 70 lat typowego korzystania w domowym zaciszu.

Telewizory Micro LED, tak jak inne urządzenia Samsung, korzystają z bezpiecznego systemu operacyjnego Tizen oraz zabezpieczeń Samsung Knox, co zapewnia nie tylko doskonałe wrażenia użytkowe, ale także poczucie bezpieczeństwa dla użytkowników.

Czytaj też: Konkurs – „Zmień swoje wnętrze z The Frame”

Grafika tytułowa: Samsung