Konkurs – „Zmień swoje wnętrze z The Frame”

Jeśli marzysz o odświeżeniu wnętrza swojego domu lub mieszkania, to teraz masz doskonałą okazję! Samsung inicjuje specjalny konkurs, który pozwoli Ci nie tylko zdobyć wyjątkową nagrodę, ale również odmienić wystrój swojego domu.

Świetna propozycja dla fanów The Frame!

Aby wziąć udział, wystarczy zakupić telewizor The Frame o rozmiarze 55” lub większy w okresie od 12 lutego 2024 r. do 31 marca 2024 r. Następnie, odpowiedz na jedno pytanie konkursowe: „Jak chciałbyś zmienić wnętrze z The Frame?”. Twój opis nie może przekroczyć 250 znaków. Wypełnij formularz konkursowy dostępny na stronie www.konkurstheframe.samsung.pl i dołącz skan lub zdjęcie dowodu zakupu.

Nagroda główna to voucher do studia projektowego JK Interiors na projekt wnętrza o powierzchni do 45 m2 oraz 30 000 złotych! Julia Kilczewska, laureatka konkursu „Zrób to po swojemu z The Frame”, stworzy projekt dopasowany do Twoich potrzeb. Dodatkowo, przewidziano 10 wyróżnień w postaci soundbarów Ultra Slim HW-S800B, idealnie pasujących do telewizora The Frame.

Konkurs trwa od 12 lutego do 31 marca 2024 roku. Szczegóły oraz regulamin znajdziesz na stronie www.konkurstheframe.samsung.pl.

Czytaj też: Polacy uwielbiają duże telewizory – wyniki badania Samsunga

Grafika tytułowa: Samsung