Letnie grillowanie z ASKO

Lato to czas radości, spotkań i celebracji życia. To również idealna pora, aby przekształcić domową kuchnię w centrum kulinarnych eksperymentów, które uczynią każde spotkanie wyjątkowym. Sezon pełen smaków, aromatów i wspomnień jest tuż za rogiem, dając szansę na niezapomniane letnie chwile.

Innowacje w kuchni dzięki ASKO Celsius°Cooking™

Wprowadzenie do kuchni systemu ASKO Celsius°Cooking™ umożliwia nowy standard gotowania. System ten korzysta z technologii Bluetooth, która pozwala na precyzyjne gotowanie w określonej temperaturze. Połączenie z wysokiej jakości płytami indukcyjnymi zapewnia unikalne doświadczenie kulinarne i ułatwia gotowanie.

System oferuje dostęp do bazy dedykowanych przepisów „krok po kroku”, dostępnych na stronie internetowej Celsius°Cooking™. Przepisy te, w formie krótkich filmów, prowadzą przez każdy etap procesu gotowania, umożliwiając przygotowanie różnorodnych dań.

Płyty indukcyjne ASKO wyposażone są w funkcję Auto Bridge, która pozwala na rozszerzenie stref gotowania indukcyjnego. Jest to szczególnie przydatne podczas korzystania z dużych garnków i patelni, a także umożliwia korzystanie z płyt grillowych oraz teppanyaki. Płyty te wykonane są z materiałów pokrytych nieprzywierającą powłoką MicroCeramic, co czyni je odpowiednimi do grillowania mięsa i warzyw oraz przygotowywania dań inspirowanych kuchnią japońską.

Duża powierzchnia z szybkim nagrzewaniem i równomiernym rozprowadzaniem ciepła zapewnia idealne wypieczenie potraw. Możliwość ustawienia dwóch różnych stref grzewczych na jednej płycie pozwala na regulację intensywności gotowania w zależności od rodzaju przygotowywanych dań. Dzięki temu gotowanie staje się bardziej efektywne i przyjemne.

Czytaj też: ASKO na targach EuroCucina w Mediolanie

Grafika tytułowa: ASKO