ASKO na targach EuroCucina w Mediolanie

ASKO, lider w produkcji wysokiej jakości urządzeń kuchennych, wyznacza nowe standardy na EuroCucina 2024 w Mediolanie, prezentując innowacyjne podejście do projektowania i zrównoważonego rozwoju. W dniach 16-21 kwietnia, marka zorganizuje sesje live cooking, poprowadzone przez mistrza kuchni z gwiazdką Michelin, Toma Aikensa, oraz laureata nagrody World’s Best Sommelier 2007, Andreasa Larssona.

Sprzęt AGD dla wymagających

ASKO od lat kładzie nacisk na trwałość, wykorzystując wysokiej jakości materiały i staranne projektowanie, co znajduje swoje odzwierciedlenie w precyzyjnej kontroli temperatury oraz unikalnym stylu ich produktów. Ich trwała zmywarka, DW60, została zaprojektowana tak, aby wytrzymać nawet 20 lat regularnego użytkowania, osiągając doskonałe wyniki zmywania przy minimalnym zużyciu energii. Nowy system gotowania ASKO Celsius°Cooking™ zapewnia precyzyjną kontrolę temperatury, gwarantując idealne rezultaty kulinarne przy każdym użyciu.

W portfolio ASKO znajduje się także chłodziarka na wino Wine Climate Cabinet, zaprojektowana z myślą o dbaniu o kolekcje win. Dostępne w różnych wariantach, chłodziarki ASKO oferują idealne warunki przechowywania oraz monitorowanie wilgotności i temperatury, zapewniając pełną kontrolę nad kolekcją win. Wolnostojące urządzenia chłodnicze ASKO są wyposażone w innowacyjne funkcje, takie jak automatyczna kontrola wilgotności czy adaptacyjna kontrola temperatury, zapewniając dłuższe przechowywanie żywności oraz ograniczając jej marnowanie. Linie wzornicze ASKO, Elements i Craft, to eleganckie dopełnienie każdej kuchni, które łączą wysoką jakość wykonania z nowoczesnym designem.

Poprzez staranne doboru materiałów, innowacyjne podejście do projektowania oraz zrównoważony rozwój, ASKO kontynuuje swoją misję poprawy jakości życia swoich klientów i przyczynia się do stworzenia lepszej przyszłości dla naszego środowiska. Ich zaangażowanie w ekologiczne rozwiązania zostało potwierdzone licznych nagrodach i certyfikatach, takich jak iF Gold, Red Dot czy ISO14001, co świadczy o ich zaangażowaniu w tworzenie produktów o najwyższych standardach jakościowych i ochrony środowiska.

Czytaj też: Zdrowe gotowanie z piekarnikami parowymi ASKO

Grafika tytułowa: ASKO