Zdrowe gotowanie z piekarnikami parowymi ASKO

Wraz z nadchodzącą wiosną rośnie ochota na lekkie i zdrowe potrawy. Aby zapewnić maksymalny smak i wartość odżywczą, pieczenie i gotowanie na parze stają się niezastąpionymi rozwiązaniami. Piekarniki parowe ASKO oferują możliwość połączenia tradycyjnej konwekcji z parą w jednym programie pieczenia, gwarantując zarówno pyszne, jak i zdrowe dania.

Dobry piekarnik to podstawa w każdej kuchni!

System Pure Steam w piekarnikach ASKO to ukoronowanie gotowania na parze. Wykorzystując tę technologię, woda jest oddzielana od pary, co pozwala na zachowanie wszystkich wartości odżywczych i smaku potraw. Dzięki temu gotowanie na parze staje się delikatniejsze dla żywności, a składniki odżywcze są zachowane w najlepszy możliwy sposób. Piekarniki parowe ASKO umożliwiają różnorodność w gotowaniu. Można korzystać z samej pary dla delikatnego przygotowania warzyw, ryb i mięsa, bądź połączyć parę z konwekcją dla uzyskania intensywniejszego smaku i atrakcyjniejszej tekstury. Funkcje pieczenia tradycyjnego oraz połączenia pary z gorącym powietrzem pozwalają na kreatywne eksperymentowanie w kuchni.

Piekarniki ASKO charakteryzują się nie tylko doskonałą jakością wykonania, ale także bogatym wyposażeniem standardowym. W pełni wysuwane prowadnice teleskopowe, różnorodne blachy do pieczenia oraz termosonda to tylko niektóre z elementów, które ułatwiają przygotowanie doskonałych potraw. Piekarniki ASKO można łatwo łączyć z innymi urządzeniami kuchennymi marki, takimi jak mikrofalówki czy szuflady do podgrzewania lub pakowania próżniowego. Szuflady te rozszerzają możliwości gotowania, umożliwiając zarówno podgrzewanie talerzy, jak i przygotowywanie potraw metodą sous-vide. Linie wzornicze ASKO, Elements oraz Craft, to nie tylko urządzenia kuchenne, ale również elementy dekoracyjne, które nadadzą kuchni wyjątkowy charakter. Solidna konstrukcja, nowoczesne wzornictwo oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że piekarniki ASKO są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne.

Czytaj też: ASKO Celsius°Cooking™ – nowy wymiar gotowania

Grafika tytułowa: ASKO