Diuna: Część druga w World of Tanks!

Studio Wargaming ogłosiło, że nawiązało kolejną umowę licencyjną z Legendary Entertainment dotyczącą marki Diuna. Nadchodzą pełne przygód wydarzenia w grach w World of Tanks, World of Tanks Blitz i World of Tanks Modern Armor. Wędrówka przez piaszczyste wydmy rozpocznie się 15 lutego i potrwa do 1 kwietnia, z tematycznymi wydarzeniami dostosowanymi do każdej z platform.

W World of Tanks PC, przepustka bitewna „Diuna: Cześć druga – Przeznaczenie nadchodzi” będzie trwała od 15 do 25 lutego, oferując mistyczną opowieść o pustynnej planecie, legendarnych bohaterach i antagonistach, takich jak Gurney Halleck czy Rabban. Gracze będą mogli rekrutować ich do swoich załóg i zdobywać ekskluzywne przedmioty, w tym style, kamuflaże i inskrypcje z nadchodzącego filmu. Dodatkowo będzie można zdobyć czołg premium VIII poziomu Mittlerer Kpz. Pr. 68 w futurystycznym stylu 3D.

W World of Tanks Blitz, wydarzenia inspirowane filmem odbędą się od 23 lutego do 7 marca. Gracze będą mieli szansę na zdobycie przedmiotów, takich jak krysnóż i haki stworzyciela, oraz wypełniać misje zlecone przez Rabbana czy sicz Fremenów. Nagrodą główną będzie potężny Groundtank inspirowany siłami Sardaukarów.

World of Tanks Modern Armor również dołączy do konfliktu, oferując graczom unikatowe zadania i ekskluzywne nagrody inspirowane filmem. Po ukończeniu etapów wydarzenia, ikoniczni bohaterowie, jak Gurney Halleck czy bezlitosny wojownik Sardaukarów, będą dostępni jako Dowódcy.

Wszystkie te elementy stanowią doskonałe preludium dla wyczekiwanej premiery kinowej filmu „Diuna: Cześć druga” od Warner Bros. Pictures i Legendary Pictures.

Czytaj też: Dziesiąte urodziny World of Tanks Modern Armor

Grafika tytułowa: Wargaming