Eko-zmywanie ze zmywarką Candy Brava!

Chyba nikt nie lubi zmywać, prawda? Uporanie się ze stertą naczyń po imprezie rodzinnej, spotkaniu ze znajomymi bądź najzwyczajniej w świecie – po codziennych posiłkach potrafi zabrać nam sporo czasu, który moglibyśmy spędzić w dużo bardziej kreatywny, przyjemniejszy sposób. Ze zmywarką Candy Brava pożegnamy to nieprzyjemne zajęcie, a przy okazji uda się nam nieco zaoszczędzić!

Praktyczne rozwiązania

Posiłki przygotowywane przez nas i spożywane o różnych porach dnia to czas, w którym intensywnie kultywujemy nasze życie rodzinne. Spędzamy sporo czasu na rozmowach i cieszymy się chwilą. Niestety to, co dobre szybko się kończy i po śniadaniach, obiadach czy też kolacjach pozostaje często sporo brudnych naczyń. Candy Brava sprawi, że zmywanie będzie znacznie łatwiejsze.

Komora zmywarki pomieści aż 16 kompletów naczyń, składających się łącznie z 201 elementów zastawy stołowej. Candy Brava to zmywarka o największej pojemności na rynku, dla której wyzwaniem nie będzie czyszczenie naczyń nawet, jeśli pozostawia je po sobie bardzo liczna rodzina.

Balans podczas rozmieszczania naczyń w zmywarce pomaga zachować specjalny kosz przeznaczony na drobne akcesoria kuchenne, takie jak sztućce, małe naczynia, filiżanki czy spodki. Odpowiednie rozłożenie naczyń w zmywarce wpływa na to, jak zostaną doczyszczone, a czyste talerze, szklanki czy sztućce to odpowiedni poziom higieny podczas codziennego korzystania z nich.

O tą ostatnią kwestię, mającą przecież ogromny wpływ na zdrowie, zadba profesjonalny samoczyszczący się filtr antybakteryjny zapewniający czystą wodę we wszystkich fazach mycia, redukując do 99,9% zarazków po 24 godzinach od użycia.

Zmywarka Candy Brava to 9 praktycznych programów, które nie tylko pomogą pozbyć się nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń, ale jednocześnie spełnią oczekiwania bardzo wymagających użytkowników. Co warto wiedzieć na temat najważniejszych z nich?

  • Program dezynfekcji pozwoli zadbać o zdrowie najmłodszych, eliminując większość zarazków ze skutecznością na poziomie 99%. To fantastyczny pomysł na czyszczenie butelek czy innych akcesoriów przeznaczonych dla niemowląt.
  • Program intensywny to praktyczny sposób na pozbycie się nawet najbardziej intensywnych zabrudzeń z każdego typu naczyń.
  • Program delikatny doskonale sprawdzi się w przypadku naczyń delikatnych, zdobionych i kryształowych. Bardzo często mają one dla nas ogromną wartość (także tą sentymentalną) i chcemy obchodzić się z nimi szczególnie ostrożnie.
  • Program szybki to czyszczenie naczyń w zaledwie 24 minuty. Niespodziewani goście nie będą już dla nas zaskoczeniem.
  • Program Eco to najbardziej efektywny pod względem zużycia energii i wody dla naczyń normalnie zabrudzonych.
  • Program Noc to rozwiązanie, które idealnie nadaje się do zmywania nocnego, a tym samym korzystania z tańszych taryf energetycznych. Dzięki niezwykłemu zbalansowaniu pozwala nie tylko na obniżenie rachunków za prąd, ale również na minimalizowanie negatywnego wpływu zmywania na środowisko.

Komfort użytkowania na co dzień

Zmywarka Candy Brava to nie tylko niesamowita funkcjonalność i liczne programy czyszczenia. Producent stawia bowiem również na komfort użytkowania i to, by obsługa zmywarki była maksymalnie bezpieczna.

Zastosowany w przypadku górnego kosza system Easy Click odpowiada za wygodne podnoszenie i opuszczanie go wtedy, gdy zechcesz uzyskać więcej miejsca w danej sekcji zmywarki. Nie jest do tego konieczny absolutnie żaden wysiłek.

Dolna szuflada natomiast została zabezpieczona przed wypadnięciem nawet przy mocnym szarpnięciu. Zapewni to bezpieczeństwo urządzeniu oraz naczyniom.

Funkcja opóźnienia startu pracy to świetne rozwiązanie, które pomoże zaprogramować początek pracy zmywarki na wieczór, poranek lub czas, w którym przebywasz poza domem. Możesz również obsługiwać zmywarkę za pomocą smartfona, co czyni ją integralną częścią twojego smart home.

Urządzenie zostało wyposażone w moduł Wi-Fi służący do połączenia z Internetem. Aplikacja simply-Fi będzie informowała cię o zakończonym cyklu zmywania lubo braku tabletek do zmywania w podajniku. Pozwoli także na wygodne, zdalne kontrolowanie stanu urządzenia czy zapoznawanie się z poradami dotyczącymi użytkowania i konserwacji zmywarki.

Czytaj też: Wigilia jak w 5-gwiazdkowej restauracji z piekarnikiem marki Haier!

Ze zmywarką Candy Brava twoja kuchnia będzie prawdziwie smart. Jeśli nowe technologie mogą wspierać nas w codziennych zadaniach – po co się ograniczać?


Tekst powstał we współpracy z marką Candy