Wigilia jak w 5-gwiazdkowej restauracji z piekarnikiem marki Haier!

Święta Bożego Narodzenia, które już za kilka dni, to czas, w którym bardzo intensywnie spędzamy czas w gronie przyjaciół oraz najbliższej rodziny. Oczywiście takie spotkania nie mogą obejść się bez tradycyjnych, świątecznych potraw. Z piekarnikiem Haier seria 2 HWO60SM2B9XH poradzisz sobie z ich przygotowaniem niczym profesjonalny szef kuchni w 5-gwiazdkowej restauracji!

Niesamowite potrawy dzięki rozwiązaniom klasy smart!

Piekarnik Haier seria 2 HWO60SM2B9XH to rozwiązanie, którego nie może zabraknąć w absolutnie żadnej nowoczesnej kuchni. Producent postawił bowiem na liczne, niestandardowe technologie, które sprawią, że przygotowywanie Twoich ulubionych świątecznych potraw będzie dziecinnie proste.

Urządzenie oferuje dostęp do asystenta Cook With Me oraz aplikacji hOn. Dzięki tym funkcjom możliwe jest wygodne przygotowywanie niesamowitych potraw na bazie ponad 350 przepisów, z których 50 dostępnych jest nawet w formie wideo! Przeprowadzą Cię one przez proces gotowania krok po kroku.

Inteligentne rozwiązania zawarte w aplikacji hOn pomogą natomiast w automatycznym ustawieniu parametrów pieczenia w taki sposób, by Twoim jedynym zmartwieniem było umieszczenie uprzednio przygotowanej potrawy w piekarniku. Pyszna pieczona ryba? Żaden problem! Przygotuj danie według przepisu, a Haier seria 2 HWO60SM2B9XH zajmie się resztą.

Obcuj z nowoczesnymi rozwiązaniami na co dzień!

Piekarnik Haier seria 2 HWO60SM2B9XH to nie tylko rozwiązania klasy smart. To także nowoczesne technologie mające ułatwiać codzienną pracę z tym urządzeniem. Producent postawił w jego przypadku na najnowsze osiągnięcia w kwestii konstruowania piekarników.

Mamy tu więc Panel Szefa Kuchni, który odpowiada za cyrkulację powietrza wewnątrz piekarnika, pozwalając na wydajniejsze i bardziej równomierne pieczenie potraw – takich jak ryby, makowiec czy pierniki. A jeśli czasu masz niewiele, możesz skorzystać z funkcji Multi-Level, przygotowując różne potrawy w tym samym czasie na różnych poziomach wnętrza piekarnika. Ponieważ gorące powietrze jest równomierne rozprowadzane skraca się zarówno czas pieczenia, jak i podgrzewania. Mniej czasu spędzonego w kuchni to więcej czasu na spotkania z bliskimi i rodziną. A to przecież w Święta najważniejsze!

Boże Narodzenie nie może obejść się bez słodkości. Te smakują najlepiej, gdy przygotowywane są własnoręcznie. Pierniki, makowce, serniki wypiekane w idealnych warunkach będą budziły zachwyt. Twój piekarnik Haier seria 2 HWO60SM2B9XH zadba o tą kwestię. Soft+ to autorskie rozwiązanie producenta odpowiadające za połączenie dwóch różnych funkcji pieczenia i dwóch różnych prędkości wentylatora. Dzięki niemu wypieki zaserwują Ci idealne połączenie chrupkości i miękkości. Tailor Bake to natomiast technologia zakładająca wykorzystanie grzałek o pulsacyjnym działaniu. Dzięki niej posiłki są smaczniejsze i zdrowsze, a przy tym zachowują wszystkie właściwości odżywcze – w trosce o nasze zdrowie i dobre samopoczucie, gdy Święta dobiegną końca.

Komfort przede wszystkim

Haier dba nie tylko o to, byśmy mogli wygodnie przygotowywać nawet najbardziej wyrafinowane potrawy. Priorytetem dla znanego koncernu jest też to, by jego produkty były bardzo wygodne w codziennej eksploatacji.

Przede wszystkim Haier stawia w przypadku modelu seria 2 HWO60SM2B9XH na sporą pojemność piekarnika przy zachowaniu standardowych wymiarów urządzenia. Dzięki temu zabiegowi w wygodny sposób przygotujemy nawet największe wypieki. We wnętrzu piekarnika wygospodarowano miejsce na prowadnice teleskopowe, które mają zapewnić wygodę, ale przede wszystkim odpowiedni poziom bezpieczeństwa podczas codziennego korzystania z tego urządzenia.

Starannie zaprojektowane oświetlenie wnętrza zapewnia niesamowitą widoczność przygotowywanych potraw przez cały czas pieczenia. Naciesz wzrok całym procesem przygotowywania świątecznych potraw. To taki wyjątkowy czas! Haier seria 2 HWO60SM2B9XH wyposażony został w intuicyjny wyświetlacz. Poza tym w zestawie z piekarnikiem otrzymamy precyzyjną termosondę, która może okazać się nieocenionym pomocnikiem w procesie przygotowania potraw.

Nie lubisz czyścić piekarnika, gdy już zakończy pracę? A kto lubi? Haier seria 2 HWO60SM2B9XH zaradzi jednak temu problemowi dzięki funkcji Autoczyszczenia Pyrolitycznego Eco+. Komora piekarnika poddawana jest wysokiej temperaturze, która dosłownie wypala wszystkie nieczystości. Koniec z brudzeniem rąk!

A jeśli obawiasz się o rachunki za prąd w dobie wszechogarniających podwyżek – mamy dobrą wiadomość – prezentowany piekarnik reprezentuje klasą energetyczną A+ co oznacza, że wysokość rachunku nie zaskoczy negatywnie.

A czy Ty dasz szansę piekarnikowi Haier seria 2 HWO60SM2B9XH w Twojej kuchni?


Tekst powstał we współpracy z marką Haier