Osobista pralnia w twoim domu z Haier i-Pro 7!

Marka Haier będąca od 13 lat liderem w sprzedaży sprzętu AGD na świecie zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Haier i-Pro7 to nowoczesna pralka, dzięki której możesz zrezygnować z zanoszenia ulubionych sukienek, kurtek, a nawet futra do pralni. Swoją osobistą pralnię będziesz mieć we własnym domu, tak by być gotowym na każdą okazję. I by twoja kreacja na długo pozostała jak nowa, by zachwycać nią na szampańskich zabawach!

Nowoczesne technologie w trosce o tkaniny

Haier serwuje Ci na pokładzie pralki i-Pro 7 HW120-B14979 Refresh swoje sztandarowe rozwiązania związane z czyszczeniem odzieży. Wystarczy wspomnieć o funkcji Refresh, która odpowiada za kompleksowe czyszczenie nawet najdelikatniejszych tkanin na takim poziomie, jaki do tej pory zarezerwowany był wyłącznie dla profesjonalnych pralni.

O to, by Twoje ubrania nie zniszczyły się w trakcie prania dba również odpowiednio wyprofilowany bęben. Haier postawił tutaj na specjalną strukturę Pillow Drum. Dzięki temu, że powierzchnia bębna imituje maleńkie poduszki, ubrania nie przywierają do niej i dzięki temu dłużej wyglądają jak nowe – nawet, gdy pierzesz je dość często ze względu na częste użytkowanie w okresie świąteczno-noworocznym.

Haier zdaje sobie sprawę z tego, że każdy dzień przynosi Ci nowe wyzwania. Dlatego też pralka i-Pro 7 HW120-B14979 Refresh serwuje całą gamę programów prania dostosowanych do różnych rodzajów tkanin oraz sytuacji, w obliczu których stajesz. Jeśli masz mało czasu na odświeżenie ubrań – możesz skorzystać z 15-minutowego trybu szybkiego. Na uwagę zasługuje również funkcja i-Time pozwalająca dostosować długość cyklu prania do własnych potrzeb.

W trosce o osoby cierpiące z powodu alergii przygotowany został tryb antyalergiczny Allergy-Care. Nie zabrakło również bardziej tradycyjnych rozwiązań, jak tryb Eco 40-60, Bawełna 20⁰C, tryb prania kołder oraz programów dedykowanych tkaninom bawełnianym, wełnianym i syntetycznym. Jeśli natomiast dysponujesz ubraniami, które nie powinny być prane, a jedynie odświeżane, pralka i-Pro 7 HW120-B14979 Refresh poradzi sobie również z tym zadaniem!

Energooszczędność i wygoda

Konstruktorzy Haier zdają sobie sprawę z tego, że ogromną rolę podczas wyboru sprzętu AGD odgrywa wygoda obsługi. Dlatego też ogromną wagę podczas projektowania kolejnych urządzeń przywiązują właśnie do tej kwestii. Korzystanie z pralki i-Pro 7 HW120-B14979 Refresh to dzięki takim zabiegom czysta przyjemność.

Pandemia koronawirusa w ostatnim czasie dość odczuwalnie wyhamowała. Mimo to zima, to okres, w którym łatwo o infekcje bakteryjne i wirusowe. Pralka Haier i-Pro 7 HW120-B14979 Refresh serwuje nam sprawdzoną technologię antybakteryjną ABT. Dzięki niej podczas prania z Twoich tkanin usuniętych zostanie 99,9% drobnoustrojów.

A co, jeśli Twoja rodzina jest liczna i na co dzień “produkujecie” ogromne ilości prania? Dla Haier i-Pro 7 HW120-B14979 Refresh nie jest to wyzwaniem. Obszerny bęben może pomieścić nawet 12 kg ubrań. Nawet jeśli Twoja pociecha wróci później ze szkoły lub treningu i nie załapie się na popołudniowe pranie – możesz wcisnąć pauzę, otworzyć bęben, dorzucić dodatkowe ubrania i kontynuować bez problemów wybrany wcześniej program.

Ostatnie miesiące są niespokojne dla domowych budżetów ze względu na wszechogarniające podwyżki. Pralka Haier pomoże Ci w zachowaniu eko-balansu w życiu i oszczędzaniu pieniędzy. Funkcja rozbudowanej automatyki wagowej sprawia, że urządzenie precyzyjnie dobiera optymalną ilość wody. Nawet jeśli nie uda Ci się w pełni załadować obszernego bębna, zużyjesz mniej wody i energii, co w praktyce oznacza niższe rachunki i więcej pieniędzy, które możesz przeznaczyć na przyjemności!

Czytaj też: Eko-zmywanie ze zmywarką Candy Brava!

A czy Ty masz już pralkę Haier i-Pro 7 HW120-B14979 Refresh w swoim domu?


Tekst powstał we współpracy z marką Haier