MSI prezentuje nowy monitor dla graczy z matrycą 4K Rapid IPS

MSI wprowadza na rynek swój najnowszy monitor gamingowy – MSI MPG 274URF QD, który łączy w sobie zaawansowane technologie i niesamowitą wydajność. Wyposażony w panel Rapid IPS o rozdzielczości UHD (3840 × 2160 pikseli) oraz częstotliwości odświeżania 160 Hz, monitor ten zapewnia płynność obrazu, co jest kluczowe w dynamicznych grach. Czas reakcji wynoszący zaledwie 0,5 ms (GtG, min.) oraz technologia Adaptive-Sync sprawiają, że każdy ruch jest wyraźny i precyzyjny, eliminując przycięcia i rozmycia.

Innowacyjne funkcje dla graczy i nie tylko

MSI MPG 274URF QD to idealne rozwiązanie zarówno dla miłośników strzelanek online, jak i gier AAA, które zachwycają bogatą grafiką. Dzięki technologii Quantum Dot, użytkownicy mogą cieszyć się szerszym gamutem kolorów, co przekłada się na ponad miliard barw. Dodatkowo, monitor otrzymał certyfikat VESA DisplayHDR 400, co gwarantuje obsługę szerokiego zakresu tonalnego i lepsze odwzorowanie szczegółów w jasnych i ciemnych scenach. Technologia FreeSync Premium zapewnia płynność rozgrywki, eliminując zjawisko rozrywania obrazu.

MSI MPG 274URF QD to nie tylko zaawansowane parametry techniczne, ale również szereg funkcji dedykowanych graczom. Podświetlenie MSI SpectrumBar umożliwia synchronizację oświetlenia z innymi urządzeniami gamingowymi, tworząc spójny efekt wizualny dzięki technologii Mystic Light. Aplikacja Gaming Intelligence pozwala na łatwą konfigurację monitora bez użycia fizycznych przycisków – wystarczy klawiatura i mysz. Dzięki funkcji KVM, użytkownicy mogą kontrolować kilka urządzeń za pomocą jednego zestawu peryferiów, co zwiększa komfort pracy.

Monitor został również wyposażony w nowoczesne złącza, w tym HDMI 2.1 i USB typu C, co umożliwia jednoczesne ładowanie urządzeń z mocą do 65 W. Tryb konsolowy wykorzystujący interfejs HDMI 2.1 oferuje funkcje VRR, ALLM i CES, co zapewnia lepszą wydajność podczas gry na konsolach. AI Vision poprawia szczegóły w ciemnych obszarach ekranu, podnosząc jakość obrazu.

MSI MPG 274URF QD został zaprojektowany z myślą o ergonomii – jego podstawa umożliwia łatwą regulację położenia ekranu, co zapewnia komfort podczas długich sesji gamingowych czy pracy biurowej. Monitor jest dostępny w polskim sklepie x-kom, a jego sugerowana cena wynosi 2299 zł. Dzięki zaawansowanym technologiom i innowacyjnym funkcjom, MSI MPG 274URF QD stanowi doskonały wybór dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy oczekują nie tylko wysokiej jakości obrazu, ale również wszechstronności i wygody użytkowania.

Czytaj też: MSI świętowało 20 lat laptopów

Grafika tytułowa: MSI