Dziesiąte urodziny World of Tanks Modern Armor

Wargaming obchodzi 10. rocznicę kultowego hitu konsolowego – World of Tanks: Modern Armor. Rozpoczęło się to w 2014 roku, gdy gra zadebiutowała na Xbox 360 jako jedna z pierwszych free-to-play produkcji na konsoli. Po dwóch latach triumfowała także na PlayStation. Od tamtej pory, przez całą dekadę, tytuł ewoluował nieustannie. Ostatnia odsłona, World of Tanks Modern Armor, zaprezentowana w 2021 roku, umożliwia grę ponad 1000 czołgami, łącząc pojazdy i technologie z różnych okresów historycznych.

Ciekawe wydarzenie dla graczy konsolowego World of Tanks

Obchody 10-lecia World of Tanks Modern Armor będą trwać przez cały rok 2024. Rozpoczęły się one już 6 lutego, z premierą nowych skrzyń wojennych oraz specjalnej operacji Anniversary: Big X Community Op, która pozwala zdobyć darmowe czołgi: nowy Lago M38 i klasyczny T-34-88. Dodatkowe nagrody, w tym ekwipunek w garażu i specjalny czołg MBT-B X poziomu, będą dostępne dla weteranów od 13 lutego.

Uroczystości obejmują również comiesięczne nagrody Celebrations z okazji 10-lecia, związane z wydarzeniami tematycznymi. Rok wyzwań, dostępny poprzez ekskluzywną stronę Celebrations, zakończy się dwoma jeszcze nieujawnionymi pojazdami premium z okresów II wojny światowej i zimnej wojny. World of Tanks Modern Armor w tym roku wprowadzi również nowe czołgi, w tym niemieckie czołgi lekkie i niszczyciele czołgów dla trybu zimnej wojny, debiutujące w lutym, oraz nową linię technologiczną II wojny światowej, która pojawi się wiosną.

Przez cały rok gracze mogą spodziewać się ekscytujących wydarzeń w grze, w tym Dream Machines oraz powrotu popularnych aktywności, takich jak Golden Week Challenge i Tankfest.

Czytaj też: World of Warships świętuje rok smoka

Grafika tytułowa: Wargaming