Creative Outlier Pro – produktywność i relaks na zupełnie nowym poziomie

MATERIAŁ POWSTAŁ WE WSPÓŁPRACY Z MARKĄ CREATIVE

Ostatnie lata przyniosły nam wzrost popularności pracy zdalnej oraz hybrydowej. Po części przyczyniła się do tego pandemia, która na szczęście już za nami. W przypadku pracy zdalnej możemy korzystać z najbardziej komfortowych dla nas akcesoriów. W przypadku hybrydowej – powinniśmy zdecydować się na takie, które dają nam największą swobodę i uniwersalne funkcje w każdej sytuacji. Doskonałym wyborem mogą okazać się tu słuchawki Creative Outlier Pro. Zapewniają one doskonałą słyszalność podczas rozmów i świetne wrażenia podczas konsumpcji multimediów.

fot. Creative

W ostatnich latach cenimy sobie mobilność…

Pracując hybrydowo często pozostajemy w ruchu. To efekt tego, że częściowo swoje obowiązki wypełniamy z domu, częściowo z biura. W takich sytuacjach warto stawiać na uniwersalny sprzęt, który możemy zabrać ze sobą wszędzie i który nie będzie stanowił zbędnego balastu w naszym bagażu podręcznym. Dlatego też często wybieramy nie tylko kompaktowe, lekkie i zgrabne laptopy, ale i praktyczne słuchawki TWS. Od tych ostatnich oczekujemy, byśmy nie tylko dobrze słyszeli naszych rozmówców, ale i byli dobrze słyszalni przez nich. W końcu rozmowy ze współpracownikami oraz z klientami stanowią niezwykle ważny element naszej pracy.

…i komfortowe rozwiązania, gdy odpoczywamy

Po intensywnym dniu każdemu przyda się chwila relaksu, prawda? Dobrej klasy słuchawki TWS pozwolą nam nie tylko na bezkompromisowe prowadzenie rozmów, ale i na komfortową konsumpcję multimediów po godzinach. Każdy ma inny sposób na odreagowanie codziennego stresu. Niektórzy z nas oglądają filmy i seriale. Inni słuchają ulubionej muzyki. Są też osoby, które odpoczywają spędzając czas przy ulubionych grach komputerowych. Uniwersalne słuchawki bezprzewodowe powinny doskonale sprawdzać się w przypadku wszystkich przytoczonych scenariuszy. I takie – bez dwóch zdań – są Creative Outlier Pro. Uniwersalne, nowoczesne i bezkompromisowe. Czego chcieć więcej?

fot. Creative

Creative Outlier Pro odpowiedzią na oczekiwania użytkowników

Creative Outlier Pro to sprzęt, który cechuje wysoka jakość wykonania. Nie będziemy się ich wstydzić niezależnie od tego, czy ubierzemy się w danym dniu bardziej formalnie, czy też postawimy na zdecydowanie bardziej casualową kreację. Przemyślany design to jednak nie wszystko, co ten sprzęt ma do zaoferowania użytkownikom.

Niesamowitą wręcz jakość rozmów zapewniają wysokiej klasy mikrofony wbudowane w omawiane słuchawki. Mamy ich po trzy w każdej „pchełce”. Co ważne – sprawnie wychwytują one nie tylko nasz głos, ale i dźwięki otoczenia, które tłumią po to, by rozmówcy nie mieli problemu ze zrozumieniem tego, co mamy im do przekazania. My słyszymy ich natomiast doskonale dzięki zaawansowanym 10-milimetrowym membranom przetworników pokrytym grafenem.

Oczywiście słuchawki Creative Outlier Pro oferują dostęp do ANC doskonale odcinającego nas od dźwięków z zewnątrz, gdy musimy się skupić oraz do Trybu Ambient, który przydaje się wtedy, gdy chcemy lepiej usłyszeć to, co dzieje się wokół nas (na przykład, gdy przemieszczamy się z domu do biura i na odwrót). Gracze z pewnością docenią tryb Low Latency zapewniający niskie opóźnienia. Sportowcy docenią odporność na zachlapanie na poziomie IPX5, które ochroni słuchawki przed zamoknięciem, gdy zaskoczy ich deszcz.

fot. Creative

Niesamowite brzmienie podczas konsumpcji multimediów zapewni wsparcie dla technologii Super X-Fi. Dzięki niej i dedykowanej aplikacji SXFI APP można cieszyć się dźwiękiem klasy kinowej podczas oglądania ulubionych filmów i seriali. Naszymi multimediami możemy zarządzać natomiast dzięki wsparciu dla popularnych asystentów głosowych – takich jak Siri czy Asystent Google.

Samo sterowanie multimediami odbywa się dotykowo. Omawiane słuchawki nie zostały bowiem wyposażone w fizyczne przełączniki, tylko w dedykowane płytki dotykowe, których akcje możemy konfigurować dzięki dedykowanej aplikacji Creative. Producent umożliwia nam takie ustawienie sterowania, by było ono dla nas jak najbardziej intuicyjne na co dzień.

Nie sposób nie wspomnieć też o tym, że słuchawki Creative Outlier Pro oferują ponadprzeciętnie dobry czas pracy między ładowniami. Jeśli nie zdecydujemy się na korzystanie z ANC – będziemy je doładowywać średnio co 15 godzin. Jeśli natomiast lubimy izolować się od otoczenia, to ów czas ulegnie skróceniu do 10 godzin. Przy doładowywaniu za pośrednictwem dedykowanego etui – łączne wartości mogą zostać wydłużone odpowiednio do 60 i 40 godzin. Jeśli energia zacznie się wyczerpywać – wystarczy podpiąć etui do ładowarki poprzez złącze USB-C, lub po prostu położyć je na ładowarce indukcyjnej – tej samej, która służy nam do ładowania smartfona czy smartwatcha.

Podsumowując…

Słuchawki Creative Outlier Pro to sprzęt elegancki, nowoczesny i wyposażony w zaawansowane funkcje tak poszukiwane przez entuzjastów dobrej klasy TWS-ów. Doskonale sprawdzą się zarówno w charakterze codziennego narzędzia pracy, jak i wtedy, gdy zechcemy odpocząć po ciężkim, angażującym nas dniu. Co niezwykle ważne – nie trzeba wydawać na nie setek złotych. Dostępne są bowiem w atrakcyjnej cenie – na ich zakup może sobie pozwolić praktycznie każdy.

Słuchawki Creative Outlier Pro można kupić w RTV Euro AGD za 229 złotych.

Grafika tytułowa: Creative

PŁATNA WSPÓŁPRACA Z MARKĄ CREATIVE