Znamy datę premiery składanych Samsungów!

Samsung nieustannie podgrzewa atmosferę wokół wydarzenia, podczas którego zaprezentuje nam nowe, składane smartfony. Mowa oczywiście o modelach Galaxy Fold 3 i Galaxy Flip 3. Z nazw urządzeń zniknie litera „Z”. To zasługa putinowskiego reżimu. Dowiedzieliśmy się, kiedy dokładnie odbędzie się prezentacja nowych modeli!

Samsung i podchwytliwa zagadka!

Samsung w swoich mediach społecznościowych opublikował bardzo ciekawą, wizualną zagadkę, która zdradza nam datę premiery nowych, składanych smartfonów z rodzin Galaxy Fold i Galaxy Flip. Prezentacja odbędzie się już 10 sierpnia, a więc za kilkanaście dni. Całkiem możliwe, że wraz z nowymi smartfonami koncern z Korei zaprezentuje także inne sprzęty, jak nowy zegarek Galaxy Watch z systemem od Google, czy kolejną generację opaski Galaxy Fit.

Nowe składane smartfony Samsunga zaoferują nam mocniejsze podzespoły oraz bardziej dopracowane elastyczne ekrany wraz z mechanizmami odpowiedzialnymi za ich składanie. W tej materii jest jeszcze sporo do zrobienia, więc koncern z Korei nieustannie prowadzi prace nad udoskonalaniem swojego podzespołu – by ten służył nam jak najlepiej i był jak najmniej awaryjny.

Czytaj też: Nowe MacBooki Pro z Apple M2 już za rogiem?

Z pewnością przetestujemy dla Was nowości koreańskiego koncernu. Sam nie mogę się doczekać, by sprawdzić jakiego postępu Koreańczycy dokonali względem ubiegłorocznych edycji modeli Galaxy Fold i Galaxy Flip. Nadchodzące urządzenia na pewno nie będą tanie – ale taki już urok innowacyjnych sprzętów (oraz galopującej inflacji).