Znamy datę premiery serii Xiaomi 12 w Europie!

Xiaomi 12 na rynku chińskim zadebiutowało już kilka miesięcy temu. Od tego czasu jednak nie doczekaliśmy się premiery urządzenia w Europie. Jeśli nosicie się z zamiarem zakupienia go, to mamy dla Was dobre wieści – znamy datę europejskiej (a co za tym idzie – i polskiej) prezentacji nowych flagowców od chińskiego giganta!

fot. Xiaomi

Xiaomi 12 to świetny smartfon o mocnej specyfikacji!

Xiaomi 12 to świetny smartfon, który przez producenta jest promowany jako sprzęt dedykowany osobom uwielbiającym robienie zdjęć i filmowanie. Właśnie z tego powodu w Europie urządzenie będzie firmowane sloganem „Piękno każdej sceny”. Mogliśmy się jednak spodziewać takiego obrotu spraw. Xiaomi bowiem od dłuższego czasu zapowiadało, że powalczy o najwyższe cele w segmencie fotograficznych smartfonów.

Poznaliśmy także nieoficjalne ceny nowości od Xiaomi na rynku europejskim. Chiński gigant powoli przyzwyczaja nas do tego, że kwoty jakie przychodzi nam zapłacić za jego flagowce są coraz wyższe i zaczynają równać się z konkurencją. Nieoficjalnie, za Xiaomi 12 w Europie przyjdzie nam zapłacić od 800 do 900 euro. Xiaomi 12 Pro natomiast kosztował będzie od 1000 do 1200 euro.

Czytaj też: Nie tylko Apple ogranicza wydajność smartfonów!

Oficjalna prezentacja poszczególnych modeli z rodziny Xiaomi 12 na Europę odbędzie się już 15 marca bieżącego roku o godzinie 13:00 czasu polskiego. Będzie to event on-line, a transmisję można będzie oglądać w mediach społecznościowych producenta. Oczywiście podsumowanie konferencji znajdziecie i u nas – tuż po jej zakończeniu.

Grafika tytułowa: Xiaomi