Zegarek Polar Ignite 3 zaprezentowany!

Polar Ignite 3 to nowy gracz na rynku sportowych smartwatchy. Ze względu na renomę producenta oczekiwania, wobec tego produktu są dość spore. Czy najnowsza propozycja Polara będzie wyróżniała się spośród natłoku konkurencyjnych urządzeń jakimiś ciekawymi rozwiązaniami? A może będzie po prostu solidną propozycją w swojej klasie? Sprawdźmy!

fot. Polar

Solidny zegarek dla sportowców?

Producent wyposażył zegarek Polar Ignite 3 w zestaw funkcji charakterystycznych dla nowoczesnych smartwatchy. Urządzenie będzie więc przedstawiać nam powiadomienia ze smartfona, monitorować nasz stan zdrowia i towarzyszyć nam podczas treningów. Polar wyposażył urządzenie w zakrzywiony ekran AMOLED o przekątnej 1,28 cala. Jest on chroniony za pośrednictwem Gorilla Glass 3.0. Nowy zegarek to także nowy procesor, który ma zapewnić potężny wzrost wydajności względem poprzednika.

Urządzenie oferuje ponad 150 trybów sportowych oraz dostęp do dwuzakresowego modułu GPS. Korzystać możemy także z wielu tarcz zegarka, które pomogą nam w dostosowaniu interfejsu użytkownika do naszych indywidualnych upodobań. Nie można zapomnieć także o wsparciu dla ciekawego narzędzia Polar Flow. Jego zadaniem jest umożliwienie nam zarządzanie treningami, monitorowaniem aktywności oraz sprawdzanie parametrów snu. Co ważne – narzędzie jest zupełnie darmowe. Producent podaje na swojej stronie, że średni czas pracy zegarka między ładowaniami to około 120 godzin.

Czytaj też: Garmin Instinct Crossover – hybryda debiutuje na rynku!

Ile trzeba zapłacić za zegarek Polar Ignite 3? Jego cena to 1599 złotych. Urządzenie można kupić m.in. na stronie producenta. Dajcie koniecznie znać w komentarzach jak Wam się podoba.

Grafika tytułowa: Polar