Zdrowe powietrze z oczyszczaczem Hoover!

Sezon jesienno-zimowy to czas, w którym nasze zdrowie narażone jest na rozmaite problemy nie tylko ze względu na często niekorzystną aurę, ale również przez gwałtowny wzrost zanieczyszczenia powietrza. Szacuje się, że nadchodzący sezon grzewczy może być najgorszym pod kątem jakości powietrza. Jak oczyszczacz Hoover 4w1 może pomóc nam zadbać o zdrowie nasze i najbliższych?

fot. Hoover

Jak nie dać się chorobom i alergii? Oto porady!

Gdy za oknem słota. Gdy wieczorami nasze płuca drażnią pyły wypuszczane z kominów – warto stawiać na przemyślane rozwiązania chroniące nas przed negatywnym wpływem otoczenia. Ma on ogromny wpływ na nasze zdrowie. Jak je chronić? Mamy dla Was kilka porad!

Oddychaj czystym powietrzem twoim domu

Zanieczyszczenia powietrza następuje przez wszelkie substancje w postaci gazów, cieczy lub pyłów, które nie są jego naturalnymi składnikami lub występują w stężeniu wyższym niż naturalne. W pozbyciu się ich z naszego domu lub mieszkania pomoże oczyszczacz Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011. Oferuje on użytkownikom 3-stopniowś filtrację, która zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami o wielkości od 0,01 µm. Oczyszczacz od Hoovera nie tylko potrafi pozbyć się 99,97% bakterii, wirusów, ale również jest w stanie pozbyć się kurzu, sierści, a także zarodników. Urządzenie może działać w trybie automatycznym i samodzielnie dostosować prędkość wentylatora do aktualnego poziomu jakości powietrza w pomieszczeniu. Po 30 minutach doskonałej jakości powietrza, urządzenie wchodzi w tryb ECO. A jeśli podczas kulinarnych wypieków potrzebujesz pozbyć się zapachów przyrządzanych potraw – wystarczy na urządzeniu ustawić tryb max, by zaczęło ono pracować pełną mocą. Funkcja ta sprawdzi się również w celu usunięcia dymu papierosowego.

Nie daj się alergii

Sezon jesienno-zimowy to okres grzewczy. Wzrost temperatury w mieszkaniu niestety bardzo często powoduje również zbyt suche powietrze, które sprawia, że unosi się w nim mnóstwo kurzu, alergenów, roztoczy powodujących niedyspozycje układu oddechowego tj. katar, kaszel, a nawet alergie. Co może dać Ci oczyszczacz powietrza w takiej sytuacji? H-PURIFIER 700 nie tylko uwolni Twój dom od zanieczyszczeń, ale zadba również o odpowiedni poziom wilgotności. Funkcja nawilżacza jest szczególnie pomocna, gdy suche powietrze podrażnia śluzówkę i utrudnia oddychanie. Warto wspomnieć również o tym, że oczyszczacz Hoovera neutralizuje uczulające pyłki roślin dbając o komfort alergików.

Przede wszystkim – bezpieczeństwo!

Wraz z sezonem grzewczym wzrasta zagrożenie zatrucia czadem. Niebezpieczeństwo zaczadzenia wynika z faktu, że tlenek węgla jest gazem niewyczuwalnym dla człowieka. Dlatego, w trosce o bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny, H-PURIFIER 700 został wyposażony w inteligentne czujniki, które kontrolują jakość powietrza w pomieszczeniu w zakresie pyłów zawieszonych i lotnych związków organicznych. Gdy tylko zwiększy się obecność tlenku węgla w powietrzu usłyszysz dźwiękowy sygnał ostrzegawczy oraz otrzymasz odpowiedni monit za pomocą aplikacji hOn.

Sprzęt, który pomoże się zrelaksować!

Jesień to także czas, w którym może pojawić się przesilenie objawiające się osłabieniem organizmu w wyniku zmieniających się warunków pogodowych. Może nastąpić również gorsze samopoczucie psychiczne, brak motywacji i chęci do działania. Warto zatem nie zapominać o tym, że kondycja psychiczna to również jest zdrowie. Aktywność fizyczna, joga, aromaterapia, poświęcanie czasu na odpoczynek, czytanie książki i przyjemności jest równie ważne, by czuć się dobrze. Zapachy eteryczne doskonale mogą w tym pomóc zapewniając odpowiednie warunki do wypoczynku. Producent proponuje dwa rodzaje: H-ESSENCE – o działaniu odprężającym oraz H-BIOTICS, który zapobiega pojawianiu się i rozprzestrzenianiu drobnoustrojów. Zadbasz w ten sposób nie tylko o zdrowie fizyczne, ale także psychiczne wdychając podczas relaksacji aromatyczne zapachy kojących olejków.

fot. Hoover

Czytaj też: Sztos! Oto nowa, analogowa Leica!

Oczyszczacz Hoover 4w1 sprawi, że powietrze w twoim domu będzie czyste, nawilżone, wolne od alergii i bezpieczne od czadu. Dzięki niemu zadbasz o zdrowie relaksując się także podczas aromaterapii. To absolutny must have w sezonie jesienno-zimowym!

Grafika tytułowa: Hoover