Xiaomi Smart Band 7 – europejska cena w sieci!

Xiaomi Smart Band 7 to jedno z najciekawszych akcesoriów sportowych klasy smart, których premiery spodziewamy się w najbliższym czasie w Polsce. Poprzednie generacje opaski sprzedawały się świetnie. Podobnie sytuacja może wyglądać w przypadku nowego modelu. Jak się okazuje – nieoficjalnie poznaliśmy jego europejską cenę!

Xiaomi Smart Band 7 – co o nim wiemy?

Urządzenie wyposażono w wyświetlacz AMOLED o wielkości 1,62 cala i rozdzielczości 192×490 pikseli. Maksymalna jasność ekranu to 500 nitów. Będzie więc on bardzo czytelny podczas korzystania z opaski na zewnątrz. Do dyspozycji użytkownika oddane zostało niemal sto różnych, stylowych tarcz. Jest też funkcja AoD (Always-on-Display), która pozwoli na wyświetlanie informacji o godzinie bez wybudzania urządzenia.

Xiaomi Mi Band 7 to aż 120 trybów sportowych. Ponadto do naszej dyspozycji oddano funkcję pomiaru VO2 i poziomu nasycenia krwi tlenem a także pulsometr. Opaska jest wodoodporna do 50 metrów. Akumulator ma pojemność 180 mAh i – według Xiaomi – ma zapewnić do 15 dni (typowe użytkowanie) lub do 9 dni (intensywne użytkowanie) nieprzerwanej pracy między ładowaniami. Co warto zaznaczyć – opaska NIE ZOSTAŁA wyposażona w moduł GPS.

Czytaj też: Samsung Galaxy Watch 4 w końcu z wyczekiwaną nowością!

Według nieoficjalnych informacji, cena Xiaomi Smart Band 7 ma wynieść w Europie od 50 do 60 euro, czyli równowartość około 230-280 złotych. Inflacja dotyka więc też produktów z Chin. Poprzednik był dużo tańszy. Skusicie się na zakup nowej opaski? Dajcie znać!