Samsung Galaxy Watch 4 w końcu z wyczekiwaną nowością!

Samsung Galaxy Watch 4 to jeden z najważniejszych zegarków z Wear OS na rynku. Do tej pory jednak trapiła go pewna bolączka – nie oferował właścicielom dostępu do Asystenta Google. Najnowsza aktualizacja zmienia jednak sytuację w tej kwestii otwierając przed właścicielami smartwatchy z Korei zupełnie nowe możliwości!

Asystent Google na zegarku Samsunga!

Samsung Galaxy Watch 4 to urządzenie powstałe na skutek bezpośredniej kooperacji z Google. Smartwatch już wkrótce może doczekać się następcy, ale mimo to producent nie ustaje w przygotowywaniu dla niego wartościowych aktualizacji. Jedna z nich – która właśnie trafia na pierwsze urządzenia – wprowadza do zegarka z Korei pełnoprawnego Asystenta Google. Co to oznacza? Zegarek będzie reagował na nasze komendy w podobny sposób, jak smartfony pracujące w oparciu o asystenta głosowego z Mountain View. Stosowna aktualizacja udostępniana jest przez Samsunga falami, więc niekoniecznie musi być już widoczna dla Waszych zegarków. Powiadomienie z nią związane może pojawić się dopiero za kilka bądź kilkanaście dni.

Czytaj też: Oto wszystkie premiery HBO Max na czerwiec!

Mam nadzieję, że Samsung nadal będzie wdrażał w przypadku swojego zegarka ciekawe nowości. Koncern z Korei znany jest z tego, że dość długo wspiera swoje urządzenia. Możemy się więc spodziewać, że nawet po premierze następcy Samsung Galaxy Watch 4 będzie przez pewien czas otrzymywał jeszcze ciekawe nowości!

Grafika tytułowa: Samsung