Huawei Band 7 na dniach w Polsce!

Huawei Band 7 to najnowsza opaska giganta z Chin. Urządzenie oficjalnie zadebiutowało już jakiś czas temu, a fanom Huawei oferuje niezłą jakość wykonania oraz intuicyjny interfejs. Jeszcze w tym miesiącu spodziewamy się premiery produktu w Polsce. Co o nim wiemy? Ile będzie kosztować?

Ciekawa promocja na start!

Na samym początku kilka słów o cenie. Opaska Huawei Band 7 dostępna będzie w Polsce na start w dość ciekawej cenie. Oferta premierowa pozwoli nam na zakupienie urządzenia w cenie 199 złotych w terminie od 14 do 26 czerwca 2022 roku (kiedy to opaska trafi na półki sklepowe). Po tym terminie kwota, jaką przyjdzie zapłacić za opaskę podskoczy do 249 złotych. Smartband został wykonany z polimeru wzmocnionego włóknem szklanym. Oznacza to, że będzie dość odporny na uszkodzenia.

Huawei oferuje swoje urządzenie w trzech kolorach – czarnym, różowym oraz zielonym. Urządzenie potrafi rejestrować aż 96 różnych aktywności sportowych. Inne jego funkcje, to pomiar poziomu natlenienia krwi SpO2, monitoring snu, stresu, cyklu menstruacyjnego oraz tętna. Opaska wyświetla także powiadomienia ze smartfona. Mamy tu również dostęp do funkcji budzika, stopera, minutnika, latarki. Wyświetlane są informacje o pogodzie. Można też szybko odpowiadać na SMS-y za pośrednictwem predefiniowanych odpowiedzi. Nie zabrakło funkcji sterowania muzyką.

Czytaj też: Xiaomi Smart Band 7 – europejska cena w sieci!

Poznaliśmy już opaski od Xiaomi i Huawei. Czekamy więc na odpowiedź Samsunga. Galaxy Fit3 ma również trafić do sprzedaży w tym roku. Najpewniej sprzęt zostanie pokazany w sierpniu, razem ze składanymi smartfonami koreańskiego koncernu.