Wygląd Samsunga Galaxy S22 Ultra ujawniony na przecieku!

Samsung przedstawił nam już wszystkie najważniejsze premiery na rok 2021. Nic więc dziwnego, że fani poszukują w sieci informacji związanych z flagowcami na rok 2022. W pierwszej kolejności na półkach sklepowych zadebiutują modele Galaxy S22, Galaxy S22+ oraz Galaxy S22 Ultra. Ten ostatni ma przed nami coraz mniej tajemnic. W sieci pojawiły się właśnie przecieki wskazujące nam na to, jak będzie wyglądał topowy smartfon koncernu z Korei.

Źródło: gizmochina

Samsung Galaxy S22 Ultra to nieco odświeżone wzornictwo!

Do sieci wyciekły rendery wskazujące nam na wzornictwo, na które może zdecydować się Samsung w przypadku swojego topowego modelu. Zostało ono nieco odświeżone w stosunku do poprzednika. Trudno nie ulec wręcz przeświadczeniu, że tylna część urządzenia (plecki) nawiązują do stylistycznego trendu zapoczątkowanego przez Samsunga Galaxy Fold 3. Mamy więc obłą, nieregularną wyspę aparatów w miejscu pokaźnych rozmiarów rozwiązania serwowanego nam w bieżącym roku. Pozytywnym zaskoczeniem jest front urządzenia. Bryła z tej strony jest kanciasta i bardzo przypomina Samsunga Galaxy Note. Być może zamysłem koreańskiego giganta jest wyraźne nawiązanie do wycofanej, popularnej serii smartfonów. Co ciekawe, na poniższej grafice widzimy swoiste wycięcie na dolnej krawędzi urządzenia. Czyżby w przypadku przyszłorocznego flagowca stylus S-Pen miałby być chowany w obudowie urządzenia, jak w przypadku serii Galaxy Note? Tego na pewno oczekują od Samsunga fani.

Źródło: gizmochina

Na razie jednak mamy do czynienia z nieoficjalnymi doniesieniami. Trzeba więc do nich podchodzić ze sporym dystansem. Może bowiem okazać się, że Samsung jednak zdecyduje się na inne rozwiązania w kwestii wzornictwa swojego flagowca na rok 2022. Myślę, że bardziej wiarygodne wieści w tej kwestii zaczną trafiać do sieci w listopadzie. Do tego czasu musimy uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości.

Grafika tytułowa: gizmochina/WaqarKhanHD