Jabra Evolve2 75 – Duńczycy z nową serią słuchawek, które ułatwią kontakty w pracy!

Jabra Evolve2 75 to nowe słuchawki stworzone z myślą o pracy hybrydowej. Doczekaliśmy się dziś ich oficjalnej prezentacji. Producent reklamuje je jako zupełnie nowe rozdanie w segmencie akcesoriów dedykowanych zastosowaniom biznesowym. Kto jak kto, ale Jabra potrafi projektować świetne słuchawki przeznaczone do prowadzenia rozmów. Co świadczy o wyjątkowości modelu Evolve2 75? Sprawdźmy!

fot. Jabra

Przede wszystkim wszechstronność i wygoda!

Jabra Evolve2 75 to słuchawki zaprojektowane w taki sposób, by zapewniały nam komfortową pracę nawet podczas długich godzin spędzonych przy komputerze bądź przy telefonie. Nauszniki oferują nam dostęp do podwójnych poduszek obszytych ekologiczną skórą. Takie rozwiązanie poprawia wentylację i zmniejsza nacisk na uszy. Prezentowane słuchawki nosi się też po prostu wygodnie i możemy być pewni, że nie będą się one zsuwać z naszej głowy w nieoczekiwanych sytuacjach.

Nowe słuchawki od Jabry to jednak nie tylko wygoda użytkowania. Producent chwali się m.in. o 26% skuteczniejszą redukcją hałasu niż w przypadku poprzednika (Evolve 75) dzięki regulowanej, zaawansowanej funkcji Jabra Advanced ANC. Za przetwarzanie naszego głosu i najwyższą możliwą jakość rozmów odpowiada technologia wykorzystująca aż osiem mikrofonów. Warto wspomnieć o tym, że biznesowe słuchawki Jabra wyposażone zostały w chowany pałąk, który może pracować w trybie wydajnej pracy, bądź w trybie dyskretnym (gdy jest ukryty).

Słuchawki Jabra Evolve2 75 charakteryzuje spory zasięg pracy – maksymalnie może to być aż 30 metrów. Nie można nie wspomnieć również o tym, że możliwe jest łączenie ich z dwoma urządzeniami jednocześnie (np. komputerem i smartfonem). Akcesorium możemy zarządzać zarówno za pośrednictwem oprogramowania Jabra Direct i Xpress, jak i personalizować brzmienie dzięki aplikacjom Jabra Sound+ i Jabra Direct. Ciekawostką jest na pewno wariant słuchawek Evolve2 75 wyposażony w dedykowany przycisk do obsługi komunikatora MS Teams.

fot. Jabra

Po skończonej pracy natomiast słuchawki Jabra Evolve2 75 pozwolą nam natomiast na zrelaksowanie się przy naszej ulubionej muzyce. Potężne jej brzmienie zapewnią 40-milimetrowe przetworniki i wsparcie dla kodeków AAC. Producent deklaruje w kwestii wbudowanego w słuchawki akumulatora do 36 godzin odtwarzania muzyk oraz do 24 godzin rozmów (bez włączonego ANC i wskaźnika zajętości). W przypadku rozmów to aż o 33% dłuższy czas rozmów niż w przypadku poprzednika – słuchawek Evolve 75. Nowość od Jabry kosztuje 1800 zł.

A jak Wam podoba się ta nowość?

Grafika tytułowa: Jabra