World War 3 za darmo!

World War 3 to gra tworzona przez gliwickie studio The Farm 51. Ma ona trafić w gusta tych wszystkich osób, które uwielbiają produkcje z serii Call of Duty, czy Battlefield. Do czynienia mamy z sieciową strzelanką, w której mierzymy się z innymi graczami. Teraz możecie sprawdzić ją za darmo!

World War 3, czyli nowoczesny konflikt!

Od 29 września tego roku wszyscy zainteresowani mogą za darmo sprawdzić World War 3. To produkcja z gatunku FPS, która przenosi nas na nowoczesne pole bitwy. Do dyspozycji gracza oddane zostają pokaźny arsenał oraz całkiem spora ilość grywalnych pojazdów, które możemy wykorzystywać w trakcie zmagań z naszymi przeciwnikami. Twórcy serwują nam też ciekawie zaprojektowane mapy, Jedna z nich umiejscowiona jest w… Warszawie!

Gliwice studio deweloperskie bardzo poważnie podchodzi do rozwoju swojej produkcji i z pewnością jest to jeden z powodów, dla których możemy sprawdzić tytuł za darmo. Im większa ilość graczy zasiądzie do World War 3, tym szerszy feedback zbiorą programiści. A właśnie dzięki opiniom graczy możliwe będzie dopracowanie WW3 w taki sposób, by gra zapewniała nam niesamowitą frajdę.

Czytaj też: World of Warcraft: Dragonflight z datą premiery!

Dajcie koniecznie znać w komentarzach, czy jesteście fanami tego typu realistycznych strzelanek. Sam zamierzam w wolnej chwili sprawdzić tą ciekawie zapowiadającą się polską grę. Mam nadzieję, że nie zawiodę się tym, jaki poziom reprezentuje.

Grafika tytułowa: The Farm 51