World of Warcraft: Dragonflight z datą premiery!

Nowy dodatek do słynnego World of Warcraft – Dragonflight – został zapowiedziany już jakiś czas temu. Blizzard chce za jego pośrednictwem wprowadzić do znanego MMORPG powiew świeżości ze względu na to, że wielu graczy ostatnimi czasy odeszło od tego prekursora wielu online’owych gier fabularnych. Poznaliśmy właśnie datę premiery DLC, które może stać się hitem.

Smoki wracają do World of Warcraft!

„Smoczy” dodatek do World of Warcraft został zapowiedziany ciekawym zwiastunem będącym jednocześnie wprowadzeniem do historii opowiedzianej w DLC. Przeniesie nas ona do specjalnej lokacji oznaczonej jako Smocze Wyspy. Przemieszczać się będziemy między nimi wyłącznie drogą powietrzną. To jednak nie jedyna nowość zawarta w dodatku. Do naszej dyspozycji zostanie bowiem oddana nowa rasa!

Mowa o Dracthyr – jaszczurach, a w zasadzie smokach dysponujących formą humanoidalną, jak i smoczą. Specjalnie dla tej rasy zostanie udostępniona także nowa klasa – Evoker. Będzie można ją wyspecjalizować w zakresie leczenia współtowarzyszy lub ku niesieniu zniszczenia. To może być rozszerzenie, które znów przyciągnie nas do świata gry na setki godzin!

Czytaj też: Niesamowite tytuły w Prime Gaming na październik!

Blizzard oficjalnie zapowiedział, że rozszerzenie zostanie udostępnione 28 listopada. Fani WoW-a z pewnością odkładają już środki na jego wykupienie i nie mogą się doczekać, by sprawdzić jak nowa rasa będzie sprawowała się podczas eksploatacji świata gry. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na udostępnienie DLC.

Grafika tytułowa: Blizzard