Wiosenna ofensywa Apple już tuż tuż!

Apple szykuje się już do prezentacji nowości podczas wiosennej konferencji, która odbędzie się w marcu. Poznamy w jej trakcie pierwsze nowości koncernu z Cupertino na 2022 rok. Część nowości poznaliśmy już dzięki licznym przeciekom. Co więc wiemy odnośnie do marcowej konferencji?

Smartfony, tablety i… MacBook Pro?

Apple w trakcie marcowej konferencji zaprezentuje nam kolejnej generacji smartfona iPhone SE, który najpewniej wyposażony będzie w modem 5G, mocniejszy procesor, ulepszone funkcje aparatu oraz Face ID (dzięki któremu frontowy panel urządzenia zostanie lepiej zagospodarowany). Ponadto doczekamy się premiery iPada Air kolejnej generacji, który także powinien zaoferować nam poprawione funkcje i zwiększoną wydajność.

Fani macOS wyczekują z niecierpliwością premiery nowych, 13-calowych MacBooków Pro. Wyposażone zostaną one w pionierskie układy Apple M2. Poza tym nie spodziewamy się większych zmian we wzornictwie nowości. Możemy więc się spodziewać, że urządzenie wyposażone będzie w Touch Bar, ekran nie doczeka się notcha i sam komputer nie doczeka się rozbudowania bazy dostępnych portów.

Czytaj też: Elektryczny DeLorean – promocja za pomocą legendy

Jak więc widać, marcowe nowości od Apple zapowiadają się naprawdę ciekawie. Miejmy nadzieję, że koncern z Cupertino nie tylko zaoferuje nam ciekawe nowości o których co nieco już wiemy, ale i zaskoczy nas czymś ciekawym. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać.