Ważne nowości w InPost!

InPost dzięki swoim Paczkomatom wyrósł na jednego z liderów w segmencie usług kurierskich na polskim rynku. Trudno się jednak temu dziwić – automaty paczkowe pozwalają na odbieranie przesyłek wtedy, gdy jest to dla nas wygodne. Gigant chce jednak bardzo zdecydowanie wkroczyć na rynek płatności mobilnych. Co wiemy w tej kwestii już teraz?

fot. InPost

Korzystanie z usług InPost jeszcze wygodniejsze?

Rynek płatności mobilnych bardzo intensywnie się rozwija. Dziś kojarzą się nam one nie tylko z Apple Pay i Google Pay, ale również z wieloma pomniejszymi, jednak nie mniej popularnymi usługami. Swoje kilka słów będzie miał w nim do powiedzenia także InPost. O tym, że prace nad autorskimi rozwiązaniami są już na bardzo zaawansowanym etapie świadczy zastrzeżenie marek InPost Izi oraz InPost Pay.

Gigant branży kurierskiej chce nam umożliwić wygodne opłacanie przesyłek za pośrednictwem autorskiego rozwiązania. Mam nadzieję, że już wkrótce dowiemy się co nieco o tym, jaki będzie jego mechanizm działania. Poza tym InPost ma wkrótce zaserwować nam własny system płatności odroczonych. W pierwszej kolejności obie nowości będą testowane na polskim rynku. Jeśli zostaną ciepło przyjęte, to trafią też do pozostałych krajów, w których InPost jest obecny.

Czytaj też: Starsze flagowce Samsunga z dostępem do Expert RAW!

Liczę na to, że nowości od InPost będą bardzo korzystnymi rozwiązaniami dla nas – klientów. Być może gigant zdecyduje się na przedstawienie nam swoich rozwiązań z branży finansowej już wkrótce. W końcu zbliżamy się do okresu, w którym wybuchnie gorączka świątecznych zakupów. Będziemy Was informować, gdy tylko pojawią się jakieś nowe wieści w sprawie.

Grafika tytułowa: InPost