Kolejny przeciek na temat zegarka Google!

Zegarek Google Pixel Watch to jeden z ciekawiej prezentujących się sprzętów z kategorii elektroniki noszonej, jakie mają zostać zaprezentowane w tym roku. Ze względu na swoją niezwykłą estetykę i – niestety – potencjalną średniopółkową specyfikację sprzęt ten wzbudza niemałe emocje. My natomiast, na krótko przez premierą, wiemy o nim niemal wszystko!

Google Pixel Watch odarty z tajemnic!

Już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że specyfikacja zegarka od Google nie będzie topowa. Każdy chyba liczy więc na to, że koncern z Mountain View zoptymalizuje w jego przypadku Wear OS w takim stopniu, by to oprogramowanie działało na pokładzie smartwatcha wybornie. Ekran urządzenia ma mieć około 1,18″. Mówi się też, że zegarek może być wyposażony w 32 GB pamięci na dane oraz od 1,5 GB do 2 GB pamięci RAM. Baterię ma charakteryzować pojemność 300 mAh. Zapewni cały dzień pracy między ładowaniami. Google Pixel Watch zaoferuje wodoodporność do głębokości do 50 metrów. Podobno ceny mają startować od 349 USD za model z Wi-Fi. Wariant wspierający SIM ma kosztować 399 USD.

Co zawierać będzie zestaw sprzedażowy?

  • Google Pixel Watch,
  • skrócona instrukcja obsługi,
  • dodatkowy pasek silikonowy (mniejszy),
  • magnetyczny kabel ładujący USB-C.

Czytaj też: Ważne nowości w InPost!

Zegarek oraz pozostałe, nowe produkty Google doczekają się premiery już w ten czwartek. Konferencję amerykanów śledzić będzie można pod poniższym linkiem.

www.googlestore.com/event