Ważna zmiana na Discordzie w drodze!

Discord to obecnie zdecydowanie najważniejszy komunikator dla graczy. Twórcy zdają sobie z tego sprawę i regularnie wprowadzają w jego przypadku nowe rozwiązania. Tym razem postawią jednak na zmianę, która niekoniecznie spodoba się wszystkim użytkownikom!

fot. Discord

Ważna zmiana lada moment

Osoby korzystające z Discorda wkrótce nie będą mogli korzystać z tagów przy nazwie użytkownika. Oznacza to, że – w najgorszym wypadku – będą musieli zmienić swój stały nick w usłudze. W tym przypadku priorytetowo przy wyborze nazwy użytkownika traktowane będą osoby, które tworzyły swoje konta Discord na samym początku funkcjonowania komunikatora – w latach 2015, 2016, 2017.

Tag przy nazwie konta już wkrótce zostanie zastąpiony nazwą użytkownika tworzoną w charakterystyczny sposób dla wielu usług społecznościowych – będącą ciągiem liter, cyfr i znaków specjalnych, który poprzedzał będzie znak „@”. Zmiana jest pozornie drobna, jednak dotyczyła będzie praktycznie wszystkich użytkowników gamingowego komunikatora.

Czytaj też: Motorola Edge 40 już w Polsce!

Dajcie koniecznie znać, czy przeszkadza Wam zapowiadana zmiana na Discordzie. A może uważacie, że teraz nazwy użytkownika będą bardziej czytelne? Sekcja komentarzy należy do Was!

Grafika tytułowa: ELLA DON / Unsplash