Motorola Edge 40 już w Polsce!

Motorola Edge 40 właśnie trafia na polski rynek. To naprawdę ciekawy smartfon w cenie do 3000 złotych, który może być hitem między innymi w ofertach operatorów. Co ma do zaoferowania użytkownikom nad Wisłą? Czy koncern z Chin o amerykańskich korzeniach postawił na dobry stosunek ceny do jakości? Sprawdźmy!

fot. Motorola

Świetnie wyważony sprzęt dla wymagających?

Nowość w ofercie Motoroli została wyposażona w ekran P-OLED o przekątnej 6,55″ i rozdzielczości Full HD+. Częstotliwość odświeżania to w jego przypadku 144 Hz. Smartfon pracuje pod kontrolą procesora MediaTek Dimensity 8020 wspieranego przez 8 GB RAM oraz 256 GB przestrzeni na dane użytkownika.

Na pleckach mamy dwa obiektywy – główny 50 MP oraz szerokokątny 13 MP. Na froncie mamy natomiast kamerkę o rozdzielczości 32 MP, która posłuży do wykonywania selfie oraz prowadzenia rozmów wideo. Smartfon jest zasilany baterią o pojemności 4400 mAh ładowanej przewodowo z mocą 68W lub indukcyjnie z mocą 15 W.

Czytaj też: Oto limitowana wersja Xiaomi Buds 3 Star Wars Edition!

Smartfon Motorola Edge 40 (8/256 GB) można nabyć w przedsprzedaży, w rekomendowanej cenie detalicznej 2999 złotych. Konsument może wziąć udział w programie „Trade in. Trade up”. Program pozwala na oddanie innego smartfonu do recyklingu – firma Motorola wraz z partnerem akcji wycenią stare urządzenie i wypłacą konsumentowi gwarantowane 500 złotych + kwotę proponowanej wyceny.

Grafika tytułowa: Motorola