Ważna premiera na 10-lecie marki OnePlus

Smartfony od OnePlus są bardzo cenione nad Wisłą. Przyczyniła się do tego nie tylko rewelacyjna nakładka systemowa OxygenOS, ale i wysoka jakość wykonania urządzeń oraz ich dobrze wyważone specyfikacje. Chiński koncern właśnie przygotowuje się do niezwykle ważnej premiery, która odbędzie się z okazji 10-lecia marki OnePlus. Światło dzienne ujrzy wtedy… smartfon OnePlus 12!

OnePlus 12 – specyfikacja

W ostatnich tygodniach wyklarowała się nam już niemal kompletnie specyfikacja nadchodzącego flagowca od OnePlus. Będzie to bezkompromisowe urządzenie o diabelnie mocnych, trafnie dobranych podzespołach. Producent wyposaży je w ekran o przekątnej 6,7″, rozdzielczości 2K i częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz. Sercem smartfona będzie procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 wspierany przez nawet 24 GB pamięci RAM oraz pokaźnej pojemności magazyn przeznaczony na dane użytkownika.

Zestaw aparatów ma wyglądać następująco:

  • główny 50 MP,
  • szerokokątny 48 MP,
  • teleobiektyw peryskopowy 64 MP.

Będzie to więc sprzęt o ponadprzeciętnych możliwościach w zakresie rejestrowana wideo oraz wykonywania zdjęć. OnePlus 12 będzie zasilany baterią o pojemności 5400 mAh wspierającą ładowanie 100 W.

Premiera smartfona OnePlus 12 planowana jest na poniedziałek, 4 grudnia 2023 roku o godzinie 12:00 czasu polskiego.

Czytaj też: OnePlus Open w kolorze Voyager Black dostępny na Black Friday!

Grafika tytułowa: OnLeaks / SmartPrix