Ważna nowość w aplikacji YouTube!

YouTube to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych aplikacji goszczących na pokładzie naszych smartfonów z Androidem. Korzystamy z niej praktycznie codziennie, gdy przeglądamy nasze ulubione materiały wideo. Google zdaje sobie z tego sprawę i co jakiś czas wprowadza do swojej aplikacji nowe, ciekawe rozwiązania. Nie inaczej jest i tym razem. Sprawdźmy jakich usprawnień możemy się spodziewać!

fot. zbiory własne

Nowy tryb pełnoekranowy w odtwarzaczu!

Jakie zmiany pojawiły się w nowym trybie pełnoekranowym w YouTube? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na dodatkowe przyciski, które pojawiły się pod paskiem stanu filmu. Nie będziemy musieli przerywać oglądania materiału wideo, by podjąć interakcję z nim. Uwagę zwraca także podgląd automatycznej listy odtwarzania w prawym dolnym rogu. W przypadku klienta popularnego serwisu z materiałami wideo najbardziej cieszy mnie możliwość przeglądania komentarzy w trybie pełnoekranowym oraz możliwość dodania materiału do obejrzenia później. Nie zawsze mam bowiem czas na to, by dokończyć oglądanie każdego, wybranego przeze mnie wideo.

Czytaj też: Wiadomości Google z lepszą integracją z iMessage!

Udoskonalenia w aplikacji YouTube to świetna wiadomość. Właśnie o to chodzi, byśmy odczuwali jak największą wygodę podczas korzystania z odtwarzacza. Cieszy fakt, że Google w nowy rok wchodzi z mocnym przytupem udoskonalając swoje produkty! Oby tak dalej!

Grafika tytułowa: Alexander Shatov / Unsplash