P&G z ciekawymi nowościami na początek 2022 roku!

Procter & Gamble odpowiada za wiele znanych marek związanych ze zdrowiem i higieną. Jednymi z najbardziej rozpoznawalnych brandów w ofercie koncernu są Gillette i Oral-B, które przygotowały już u progu 2022 roku bardzo ciekawe nowości. Owe innowacyjne produkty zostały już zaprezentowane oficjalnie podczas wirtualnego wydarzenia związanego z CES 2022. Co warto wiedzieć na ich temat?

P&G stawia na innowacyjne rozwiązana!

Wśród nowości serwowanych przez Procter & Gamble zdecydowanie warto wspomnieć o dwóch maszynkach do golenia – GilletteLabs Bugatti Special Edition – maszynce z funkcją podgrzewania oraz GilletteLabs with Exfoliating Bar, czyli maszynce do golenia z paskiem peelingującym, który oczyszcza skórę z zanieczyszczeń przed przyłożeniem ostrza.

W dziedzinie higieny jamy ustnej P&G zaprezentowało Oral-B Series 4 i Series 5 – inteligentne smart-szczoteczki do zębów, które pozwalają jeszcze lepiej kontrolować zdrowie jamy ustnej. Ponadto marka pokazała światu Oral-B iO 10 – urządzenie wyposażone w nowoczesny liniowy napęd magnetyczny.

Tide to z kolei pierwszy produkt do prania w przestrzeni kosmicznej, z którego jeszcze w tym roku skorzystają astronauci na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Ów środek czystości ma według producenta tylko w minimalnym zakresie oddziaływać na otaczające środowisko minimalizując w ten sposób zanieczyszczenie kosmosu szkodliwymi substancjami.

Czytaj też: HBO Max w Polsce – atrakcyjna promocja na start!

Jak widać – innowacyjne rozwiązania debiutują w różnych dziedzinach naszej codzienności. Mam nadzieję, że bieżący rok przyniesie nam jeszcze wiele niesamowitych, przydatnych rozwiązań, które nie tylko uczynią codzienne czynności wygodniejszymi i bardziej smart, ale i przyczynią się do forsowania przyjaznego dla środowiska stylu życia.