Wiadomości Google z lepszą integracją z iMessage!

Wiadomości Google to jedna z najpopularniejszych aplikacji dedykowanych obsłudze SMS-ów, MMS-ów oraz czatów RCS. Koncern z Mountain View nieustannie udoskonala to narzędzie, by każdy z nas mógł je uznawać za maksymalnie przydatne na co dzień. Najnowsza aktualizacja przynosi ważną nowość, którą docenią osoby korespondujące z właścicielami iPhone’ów.

fot. 9to5google

Reakcje emoji z iMessage teraz w Wiadomościach Google!

Do tej pory aplikacja Wiadomości Google niezbyt dobrze radziła sobie z przetwarzaniem reakcji iMessage w konwersacjach. Dla niektórych z nas mogła być to bardzo irytująca przypadłość powodująca wiele nieporozumień. Reakcje nie zawsze docierały. Niejednokrotnie przesyłane były jako oddzielne wiadomości. Na szczęście koncern z Mountain View znalazł sposób na rozwiązanie tego problemu

Funkcja opisana jako Show iPhone reactions as emoji trafiła właśnie do wersji beta Wiadomości Google. Gdy tylko beta testy zakończą się sukcesem, nowość trafi do wszystkich użytkowników aplikacji. Możemy się spodziewać, że to kwestia kilkunastu dni. Bardzo cieszy fakt, że Google dba o odpowiednią integrację swojej aplikacji do obsługi wiadomości z iMessage.

Czytaj też: Motorola Moto Edge 30 Pro już wkrótce w Polsce!

Mam nadzieję, że to nie jedyna nowość, jaka trafi do autorskich aplikacji Google. Te z roku na rok są coraz lepsze i coraz bardziej praktyczne w codziennym użytkowaniu. Koncern z Mountain View w ostatnich latach pokazał, że potrafi spełniać oczekiwania użytkowników. Oby kolejne miesiące były dla nas równie bogate w przydatne nowości.