Warcraft Arclight Rumble – nadchodzi mobilny hit od Blizzarda?

Blizzard zgodnie ze swoimi zapowiedziami pokazał nam dzisiaj kolejną grę osadzoną w uniwersum Warcrafta. Tym razem jednak mowa o produkcji dedykowanej urządzeniom mobilnym. Najciekawsze jest to, że gigant branży gamingowej postawił na zupełnie nową formułę. Nie będzie to klasyczny mobilny Warcraft ani też WoW na nasze smartfony i tablety. To zupełnie nowa gra mobilna która… może się podobać!

Warcraft Arclight Rumble przyniesie powiew świeżości!

Nowy, mobilny Warcraft to produkcja, która zaoferuje nam całkiem nowy model rozgrywki. Będzie to gra strategiczna nastawiona na totalną rozwałkę. Producent zamierza okrasić ją cieszącą oko oprawą graficzną. Możemy się spodziewać, że natkniemy się tutaj na znane z uniwersum Warcrafta jednostki oraz na lubianych bohaterów. Najlepiej produkcję przedstawi nam opis wprost od Blizzarda:

„Warcraft Arclight Rumble to mobilna, strategiczna gra akcji umieszczona w świecie Warcraft. Zbierz kolekcję mini, które ożywają na polu walki, by brać udział w dynamicznych starciach. Masz do wyboru różnorodne tryby: kampanię dla jednego gracza, zaciętą rywalizację w epickich bitwach PvP, współpracę i nie tylko. Przekonaj się na własnej skórze, czym jest radosna rozwałka! Warcraft Arclight Rumble to połączenie szalonej, strategicznej gry akcji na urządzenia mobilne z satysfakcjonującymi postępami i personalizacją. Podejmuj kolejne epickie wyzwania na mapach z kampanii, w podziemiach i rajdach. Graj u boku znajomych w trybie współpracy lub przeciwko nim w PvP i daj się ponieść rozwałce! Zbierz ponad 65 mini ze świata Warcraft i twórz kolejne armie. Solidna strategia to klucz do zwycięstwa!”

Jak więc widać, mobilny Warcraft zapowiada się niezwykle ciekawie. Siłę produkcji może stanowić nieszablonowy model rozgrywki, nie spotykany póki co w żadnej innej grze strategicznej dedykowanej naszym smartfonom oraz tabetom. Mam nadzieję, że Blizzard wkrótce pokaże nam więcej materiałów wideo z rozgrywki.

Czytaj też: Diablo Immortal w końcu z datą premiery!

Nie wiadomo jeszcze, kiedy gra zadebiutuje oficjalnie. Możecie jednak zapisać się na listę oczekujących w Google Play Store. Dajcie koniecznie znać w komentarzach, czy taka koncepcja mobilnego Warcrafta do Was przemawia. Gdy tylko pojawi się możliwość zagrania w tą produkcję – na pewno ją dla Was zrecenzujemy. Tymczasem czekamy na kolejne wieści!