Diablo Immortal w końcu z datą premiery!

Diablo Immortal to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji Blizzarda. Z założenia zadedykowana została urządzeniom mobilnym pracującym pod kontrolą Androida oraz iOS. Jak się jednak okazuje, zadebiutuje także w wersji przeznaczonej dla komputerów z Windowsem. Tak się składa, że poznaliśmy właśnie datę premiery tej niesamowitej gry!

Diablo Immortal zadebiutuje 2 czerwca!

Po wielu długich miesiącach wyczekiwania dowiedzieliśmy się, że Diablo Immortal zostanie udostępnione w Sklepie Play oraz w App Store już 2 czerwca bieżącego roku. Co ciekawe dowiedzieliśmy się także, że tego samego dnia wystartuje otwarta beta produkcji dla komputerów pracujących pod kontrolą Windowsa. Możemy się spodziewać, że grę można będzie w przypadku tych ostatnich pobrać z poziomu aplikacji Battle.net.

Fabuła Diablo Immortal osadzona została między wydarzeniami znanymi z gier Diablo II: Lord of Destruction i Diablo III. Po zniszczeniu Kamienia Świata przez Tyraela słudzy Diablo próbują za pomocą jego odłamków przywrócić do życia Władcę Grozy. Oczywiście zadaniem gracza będzie wcielenie się ponownie w jednego z nefalemów i powstrzymanie demonów przed wskrzeszeniem swojego władcy.

Czytaj też: Mateczka Rosja przeciwko graczom. Strona gry STALKER 2 zablokowana!

Muszę przyznać, że Diablo Immortal to obok Diablo IV jedna z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie gier. Nie mogę się doczekać, żeby sprawdzić ją na pokładzie moich urządzeń. Mam nadzieję, że produkcji uda się wciągnąć graczy w rozgrywkę na długie godziny. Blizzard jest to winien fanom serii Diablo.

Grafika tytułowa: Blizzard