Walter White wraca w ostatnim sezonie „Better Call Saul”!

Better Call Saul to jeden z popularniejszych seriali dostępnych na platformie Netflix, jednocześnie będący prequelem słynnego Breaking Bad. Przygotowujemy się obecnie na szósty sezon produkcji będący jednocześnie jej zwieńczeniem. Ogłoszono właśnie, że pojawią się w nim znane i lubiane postaci takie, jak Walter White i Jessie Pinkman!

Szósty sezon „Better Call Saul” na horyzoncie!

Peter Gould, czyli scenarzysta serialu Better Call Saul wypowiada się w następujący sposób na temat obecności popularnego duetu w ostatnim sezonie widowiska:

Nie chcę popsuć widowni zabawy, ale powiem wam, że pierwsze pytanie, jakie zadano nam na samym początku tego projektu, brzmiało: „Czy zobaczymy tutaj Walta i Jessego?”. Nie będę unikał odpowiedzi i powiem po prostu: tak.

Premiera finałowego sezonu Better Call Saul już za kilka dni – 18 kwietnia. Zostanie on podzielony na dwie części. W sumie będzie liczył 13 odcinków. Twórcy serialu z pewnością będą chcieli skrupulatnie i w ciekawy sposób podomykać wszystkie wątki widowiska i zamknąć historie wszystkich głównych bohaterów. Przygotujcie się więc na kilkanaście godzin wartkiej akcji i ciekawych zwrotów sytuacji.

Czytaj też: The Batman w HBO Max już za kilka dni!

No cóż – mam nadzieję, że ostatni sezon Better Call Saul będzie doskonałym zwieńczeniem serialu. Chyba każdy z nas czeka na wciągające widowisko i na zakończenie, które nie pozostawi niedosytu na miarę finału Gry o Tron. Wszystkiego dowiemy się już za kilka miesięcy!

Grafika tytułowa: Netflix