The Batman w HBO Max już za kilka dni!

The Batman to jeden z najważniejszych, kinowych hitów pierwszej połowy 2022 roku. Produkcja przyciągnęła przed duże ekrany miliony fanów uniwersum DC na całym świecie. Już wkrótce tytuł zagości na naszych domowych ekranach za sprawą premiery w HBO Max! Co warto wiedzieć?

The Batman przyciągnął do kin tłumy!

Oczywiście jak możecie się domyślić, The Batman opowiada nam historię Bruce’a Wayne’a i jego alter-ego w postaci człowieka-nietoperza. Historia zostaje jednak ujęta w zupełnie inny sposób niż w przypadku trylogii Nolana. Jest dużo bardziej mroczna i wiele jej wątków zostało przedstawionych w zupełnie inny sposób. Nie będę jednak zdradzał Wam szczegółów fabuły, aby nie psuć Wam zabawy.

Polityka współpracy między HBO i Warner Bros. zakłada, że kinowe hity mają trafiać do HBO Max już po 45 dniach od oficjalnej premiery. To świetne rozwiązanie dla fanów wysokobudżetowego kina. Warto zaznaczyć, że na takich zasadach udostępniane były w stosunkowo nowym w Polsce serwisie VOD takie hity, jak Diuna czy Matrix Zmartwychwstania. Te tytuły przyciągnęły do HBO Max wielu nowych użytkowników.

Na sam koniec warto wspomnieć, że The Batman ma doczekać się jeszcze dwóch sequeli, które utworzą razem z pierwszą częścią trylogię. Na ekranie mają pojawić się ponownie główni bohaterowie oraz złoczyńcy tacy, jak Calendar Man, Mr. Freeze i organizacja Court of Owls. Myślę jednak, że nie obejdzie się też bez takich postaci, jak Joker, Two-Face, Bane czy Harley Quinn. Jestem ciekaw jak zostaną one przedstawione w tym mrocznym uniwersum.

Czytaj też: YouTube zablokował kanał rosyjskiej Dumy! Koniec z propagandą w serwisie?

Dajcie koniecznie znać w komentarzach, czy obejrzycie The Batman w HBO Max. Ja nie mogę się doczekać, jako że jestem wielkim fanem uniwersum DC. Premiera filmu w serwisie już 18 kwietnia!

Grafika tytułowa: Warner Bros.