vivo prezentuje szybkie ładowanie o mocy 200 W!

vivo to jeden z ważniejszych producentów smartfonów z Androidem. Na naszym rynku jest trochę niedoceniany i niezauważany, ale nie oznacza to, że nie ma nam nic do zaoferowania. Koncern z Chin zaprezentował właśnie szybkie ładowanie 200 W, które pozwoli w błyskawicznym tempie naładować nasze urządzenia.

Pierwsze na świecie ładowanie 200 W!

Co powiecie na ultraszybkie ładowanie? Jest ono niezwykle ważne w przypadku wydajnych, bardzo energożernych smartfonów. Jednym z nich jest gamingowy vivo iQOO 10 Pro, który oferuje nam technologię ultraszybkiego ładowania flash 200 W. Oznacza to, że takie urządzenie naładujemy w zaledwie kilka minut.

Producent stawia na liczne rozwiązania dające możliwość szybszego, bezpiecznego i stabilnego ładowania oraz długotrwałej wydajności ogniwa. Na pokładzie wspomnianego smartfona vivo zastosowano ultra cienką baterię o nowym schemacie, nowy akumulator, trójstronny układ ładowania oraz nowy separator.

Samo ogniwo chronione jest poprzez zastosowanie nowego żelu termoprzewodzącego, nowego obwodu zabezpieczającego, a także opracowanego przez vivo algorytmu kondycji baterii. Owe rozwiązania gwarantują utrzymanie pojemności na poziomie ponad 80%, nawet po 1600 cyklach ładowania.

Czytaj też: Samsung solidarny z Ukrainą

Koncern vivo to jeden z liderów innowacyjności na rynku urządzeń pracujących pod kontrolą Androida. Miejmy nadzieję, że takie pionierskie rozwiąania będą wkrótce stosowane na coraz szerszą skalę i poprawią dzięki temu ogólne odczucia z użytkowania na co dzień smartfonów.