Galaxy Buds 2 Pro bez tajemnic! Znamy cenę!

Samsung Galaxy Buds 2 Pro to słuchawki TWS, które zaprezentowane zostaną już za kilka dni wraz ze składanymi smartfonami koreańskiego koncernu. Z założenia mają nam zaoferować niesamowitą jakość odtwarzanego dźwięku. Tak się składa, że omawiane słuchawki nie mają już przed nami tajemnic!

Fantastyczne słuchawki z najwyższej półki!

Słuchawki Galaxy Buds 2 Pro zaoferują nam na pokładzie wiele absolutnie topowych rozwiązań. Wystarczy wspomnieć o Inteligentnej Aktywną Redukcję Hałasu, która skutecznie niweluje odgłosy płynące z otoczenia. Nowe słuchawki zaoferują również funkcję HD Voice odpowiadającą za krystaliczną jakość rozmów. Ponadto ciekawie zapowiada się funkcja automatyzująca korzystanie z trybu ambient podczas rozmów twarzą w twarz.

Nowe słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 Pro mają cechować się odpornością IPX7. Można będzie ich bez problemu używać w trakcie treningu w deszczowy dzień. Omawiane słuchawki zapewnią studyjną jakość dźwięku oraz cyfrowe wrażenia przestrzenne z pomocą dźwięku 360°. Pracują w oparciu o protokół Bluetooth 5.3. Bazują na 10-mm przetwornikach, a głos rejestruje kilka mikrofonów.

Czytaj też: iPad 10. generacji bez złącza słuchawkowego?

Słuchawki Samsunga na jednym ładowaniu będą działały do 8 godzin. Łączny czas pracy – przy doładowaniu w etui – sięgnie nawet do 29 godzin. Galaxy Buds 2 Pro mają kosztować na Starym Kontynencie 229 euro, co daje nam około 1100 złotych.