Tygodniowa promocja na VIVE Pro 2!

Ruszyła promocja cenowa HTC VIVE Pro 2. Ten topowy zestaw VR firmy HTC dostępny będzie w specjalnej cenie do 18 lipca w dwóch wariantach. Pełny zestaw HTC VIVE Pro 2 Full Kit będzie można zakupić o około 500 zł mniej, natomiast same gogle o około 300 zł mniej. To naprawdę kusząca okazja!

HTC VIVE Pro 2 – niezły sprzęt korzystnie przeceniony.

HTC VIVE Pro 2 to gogle VR zapewniające głęboką immersję, wysoką precyzję i najwyżej jakości efekty wizualne. Urządzenie wyświetla obraz o rozdzielczości 5K z odświeżaniem rzędu 120Hz i 120-stopniowym kątem widzenia. Topowe parametry i dodatkowe cechy zestawu pozwalają użytkownikowi w pełni zanurzyć się w wirtualną rzeczywistość w trakcie zabawy oraz pracy.

Same gogle testowaliśmy dla Was jakiś czas temu. Byliśmy pod wrażeniem tego, jak świetnie spisują się zarówno w zastosowaniach edukacyjnych, rozrywkowych jak i gamingowych. Poniżej informacja o tym, co zawierają poszczególne zestawy promocyjne:

  • VIVE Pro 2 Full Kit, pełny zestaw zawierający gogle, dwa kontrolery i dwie stacje bazowe można nabyć w promocji za 6199 PLN,
  • Same gogle VIVE Pro 2 HMD dostępne są w specjalnej cenie 3499 PLN.

Czytaj też: HTC Vive 2 Pro – test topowego zestawu VR

Oferta jest dostępna na stronie producenta vive.com, w sklepie Amazon oraz u wybranych sprzedawców. Warto się śpieszyć! Czas trwania promocji jest ograniczony!