Trzeci sezon Wiedźmina już wkrótce?

Wiedźmin to obecnie jeden z najważniejszych seriali w ofercie Netflixa. Chodź jakościowo mocno odstaje od tego, co możemy oglądać w przypadku Gry o tron, Rodu smoka czy serialowego Władcy Pierścieni, to skupiło się wokół niego zagorzałe grono fanów. Kiedy możemy spodziewać się trzeciego sezonu serialu?

fot. Netflix

Zdjęcia do trzeciego sezonu Wiedźmina zakończone!

W sieci pojawiły się informacje wskazujące na to, że zdjęcia do trzeciego sezonu Wiedźmina zostały właśnie zakończone. Teraz cały nakręcony materiał musi przejść przez długi i żmudny proces post-produkcji, który może potrwać kilkanaście tygodni. Być może uda się zamknąć prace nad sezonem do zimy.

Ekipa pracująca nad serialem pojawiła się w tym roku w wielu krajach – we Włoszech, w Chorwacji, w Walii czy nawet w Maroko! Był to więc intensywny okres zarówno dla aktorów, jak i dla ekipy filmowej. Za trud włożony w realizację zdjęć podziękował wszystkim odtwórca głównej roli:

„Co to był za sezon! Chciałbym tylko podziękować wam wszystkim za determinację i poświęcenie w czasie kręcenia tych trudnych scen. Mam nadzieję, że wszyscy udacie się teraz na zasłużony odpoczynek. Z poważaniem i szacunkiem, Henry Cavill”

Czytaj też: Wybieramy pierwszego smartfona dla najmłodszych!

Miejmy nadzieję, że nowy sezon Wiedźmina zadebiutuje na Netflix jeszcze w tym roku. Dwa poprzednie trafiły do znanego serwisu w grudniu, więc możliwe, że gigant znów będzie chciał nam zaserwować prezent na Boże Narodzenie. Niewykluczone jednak, że premiera przesunie się w czasie ze względu na prequel – Wiedźmin: Rodowód krwi – który jest już niemal gotów do debiutu. Gdy tylko pojawią się jakieś wieści w tej sprawie – będziemy informować!

Grafika tytułowa: Netflix